Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni? F...

Milyen autót érdemes venni? Fiat Stilo,WV Golf 4,Peugeot 206,V Bora ?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, viszont nem tudom milyet válasszak, mindenkép benzines mert rövid,városi használatra lesz.Viszont egyikről sem olvastam jót, de bármire keresek rá mindent szidnak, véleményeket, tapasztalatokat várom.

2022. febr. 5. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
206 a kakutojás így én azt javasolnám
2022. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pözsót vettem ősszel, ez az első francia autóm (eddig Toyota, Volvo stb. voltak), meglepően jó kocsi. Imádom!


Újravenném a hét bármely napján, bármilyen más autó helyett. Tesla sem kellene helyette. Mondjuk nekem kisbuszom (Travellerem) van.

2022. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az 1.4i Benzines Peugeot nem rossz kategória, nyilván semmi egyéb "extra" nincs az autóban, de jó kategória!


A Golf IV Benzinben felejtős.

2022. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi a baj a benzines Golf IV-el?

(Nem beszólás, kíváncsiságképpen kérdezem, egy jó barátomnak már néhány éve az van, és nincs rá panasza, pedig 20+ éves autó.)

2022. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Stilo sem rossz akárki mondhatja, viszont ezek már több mint 20 éves autók többnyire lelakva. Én egyiket sem venném meg.
2022. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1.2 Stilo van, 20 éve semmi baja. Tudni kell használni a kocsit, akkor hálás és nem rohad le. Öcsém tavaly vett egy X3 bmw-t, erre augusztusban nyaralás alatt telefonál hogy lerobbant a bömös Olaszországban. Én mentem ki érte a stiloval, és hoztam haza tréleren Bolognabol. A kis Stilo röhögve haza hozta azt a dögöt, pedig az Alpok alján voltak olyan utak, ahol azt hittem nem bírom át húzni vele, de simán át bírta.
2022. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!