Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenesen kivont autó...

Ideiglenesen kivont autó tulajdonosa megválna tőle, de nekem donornak kéne átírási költségeket meg lehet úszni?

Figyelt kérdés
Vagy marad az a módszer, hogy átírom a nevemre és utána véglegesen kivonatom?

2022. febr. 6. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet megúszni. Te pedig nem tudod úgy véglegesen kivonatni, hogy megmaradjon neked donornak és még jogszabályt se sérts.
2022. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Nincs olyan, hogy véglegesen kivonatod és nálad marad a roncs (magyar papíros kocsi esetén). Szerencsére elmúltak azok az idők, amikor törvényesen lehetett gyártani a veszélyes hulladékot a hátsó kertben...
2022. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megveszed a kocsit. Ha nem iratod at megbuntetnek es kivonjak a kocsit a forgalombol. De a buntetest szerintem egy ido utan levonjak a fizudbol (szerintem).

Amugymeg ha megveszed atirod es ideiglenes kivonatod a forgalombol.

Nekem elromlott az autom. Javitasi koltsege annyi lett volna hogy inkabb vettem egy ugyan olyat. A rossz megmaradt donornak. Evente ideiglenesen kivonatom 2300Ft asszem. Az udvarban van es jo kis veszelyes hulladek lesz a hatso kertben attol mert egy helyben all. :)

2022. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!