Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagytestű kutya szállítására...

Nagytestű kutya szállítására milyen autót javasoltok?

Figyelt kérdés

Orosz fekete terrierről lenne szó: elég nagy szépség, így nagyobb rakterű autóra lenne igény. Gondoltam a régi Volvo XC90-re, vagy Ford Galaxy-ra.

Más ötlet?



2022. febr. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyterű kell neki vagy egy dobozos.
2022. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg Skoda Superb kombiban
2022. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Ducato
2022. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én egy Clio-ban szoktam 2 komondort és egy magyar agárt vinni. Az egyik komondort a csomgatartóban, a másik két kutya a hátsó ülésen.
2022. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Hát ja egyaltalan nem autofuggo hogy mekkora kutyat tudsz vele szallitani. Otszemelyesek a kocsik nagyresze, ket 90 kilos ember kenyelmesen elfer hatul, hat meg a kutya.


Ha meg csomiban akarod utaztatni akkor kombi vagy egyteru de nem kell egybol Honda Odyssey-t venni...

2022. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ja es miert pont Volvo egy Peugeot Partner mar nem is jo a feladatra igaz...?


Ez most megint a gyerek van kell a nagy auto de nem am akarmilyen csak valami szomszedpukkaszto johet szoba. Ugyanez all fenn most csak a kutya az urugy.

2022. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6#: Viktorom úgyis ad rá manikát, sok pulyát adtam e népnek, adjon akkor Viktorkám is valamit a közös manibú. Azé...
2022. márc. 2. 17:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Uaz Hunter?
2022. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!