Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajol, nektek mi a kedvenc...

Csajol, nektek mi a kedvenc autótok? Álomautó?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert beszélgetés volt erröl baráti körben. Egy testvérpárnak luxusautói vannak. Pl Ferrari, McLaren. Ök mondták, hogy ezekkel nem lehet csajozni, ezeket max férfiak és fiúk nézik meg. Állításuk szerint egy X6, G Merci vagy Range Rover az amire buknak a csajok valójában, csak ezt sok férfi nem tudja.

Tényleg jobban tetszenek ezek a hodály SUV-ok a nöknek mint egy formatervezett Ferrari vagy más sportkocsi? Eddig nem ebben a hitben voltam, de nagyon sok csaj mondta a baráti körben, hogy kedvenc álomautója a G Merci, X4-X6, Range Rover Sport.


2022. febr. 13. 15:08
 1/9 anonim válasza:
75%
Zastava
2022. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
48%
Még az 50 éves anyám is megnéz egy Ferrarit, ne viccelj már...
2022. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
44%
Lehet vele csajozni. Mikor elvaltam a fiam azt mondta csak akkor lehet uj apukaja ha az ferrival viszi suliba
2022. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%

Én társkeresőn mercis, audis fiúkkal szoktam ismerkedni.De csak akkor ha kb 5-6 éves max, látom hogy új.Fiú meg divatosan öltözködik.

24L

2022. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Nekem a ford Mustang az álomkocsim. De ez lehet hogy a jövőben nem is lesz elérhetetlen
2022. febr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Wartburg 353 Delux
2022. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
A luxuskocsik nem tetszenek, mert egyből az jut eszembe róla, hogy a tulajuk is valami nagyképű barom lehet, aki azt hiszi, bármit megvehet pénzzel. Nekem az álomautóm a Honda Civic kb 18 éves korom óta, mióta megláttam az UFO-t...azóta is bejön, az új is. Ennek ellenére Mazda 3 lett az új autóm, de az volt a második a kis álomlistámon (mert a 2010-es még vigyorgós! :D, nőként mi sokszor ilyen hülyeségeket nézünk, nem a motort pl). De én nem úgy gondolok ezekre az álomautókra, hogy mi legyen egy pasinak, mert azt letojom :D ÉN akarom birtokolni és vezetni őket!
2022. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MGéza ***** válasza:

Amit leírtál, az péniszhosszabbító férfiaknak. Azt hiszik, hogyha nagyon lehet bőgetni, akkor buknak rá a csajok. Igen, az olyan nők akik mint pénzeszsákot azonosítanak a volán mögött, de hidd el, maga az autó, a technika nem izgatja őket. :)

Egy aranyos és praktikus kisautó mint egy Micra vagy egy Smart hamarabb lázba hozza őket ha maguknak kell választaniuk.

2022. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Este megyek a termálba. A suzukimat vigyem be vagy béreljek valami ütősebbet ha ott csajozni akarok? Csak azt nem tudom hogy fogok átmenni vele a karos beléptetőn.
2022. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!