Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem tudom elviselni/to...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem tudom elviselni/tolerálni azt, ha a randipartner/párom gyerekként kezeli a kutyát, puszilgatja, az ágyba engedi aludni, egy tányérból esznek, kb mindenek előtt van a házi kedvenc? bővebben

Figyelt kérdés

Nekem annyira undorító ha valaki kutyázik, össze-vissza puszilgatja a kutyát, nyalja a kutya a száját, aztán azzal a szájjal akar nekem is puszit adni.

Vagy főzéskor az állat ott van folyton a lábunk alatt, az étkező asztaltól van etetve, egy falat a kutyának, egy falat neki.


2021. febr. 14. 21:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek, szeretem az állatokat, de ez a túlzott imádat már sok.
2021. febr. 14. 21:47
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
A puszilgatással nekem nincs gondom, azzal se ha "láb alatt van" az állat:) Olyat még sose láttam hogy a száját nyalta volna, azt megértem,hogy nem tetszik. Amúgy meg olyat kell választani,akivel egyezik a véleményed erről a témáról, a kedvedért úgysem fogja kevésbé szeretgetni a háziállatát, neki ez természetes, el kell fogadni.:)
2021. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak te, pl én sem. Ugyanaz a véleményem, amit leírtál.
2021. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

ez eleg zagyva igy. akinek kutyaja van, annal normalis, hogy puszit ad neki, olelgeti es ott van vele.

DE van egy hatar azert, mondjuk az egytanyerbol evest nem hinnem, h igaz lenne, az ilyen nyalogatas stb mar tenyleg sok, de szerintem ezt elenyeszo szazaleka csinalja csak akutyatulajdonosoknak.


en szeretem a kutyakat, tehat engem nem zavar, valoszinuleg neked alapbol a kutyakkal van bajod, ha ennyire ki vagy akadva. igy celszeru lenne olyan embert keresned, akinek nincs kisallata, mert a te kedvedert senki nemfogja kidakni a kedvencet.

2021. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Nyalja a száját? Mármint a kutya a párodét, vagy a párod a kutyáét?
2021. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 remélem a kutya az emberét:D bár az se a leghigiénikusabb ugye de vannak akik hagyják:D
2021. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szeretem a kutyákat, nekem is van, kint a kertben. Meg is szoktam szeretgetni, de utána rögtön kezet mosok. De soha nem puszilgatnám, meg etetném a tányéromból, hiába tiszta a kutya.

Az exem barátai voltak ilyenek, fiukként nevelték a kutyát, és így is mondták, hogy a fiúnk. Na ők folyton hordozgatták az exemhez a kutyát, közös főzésekre, dupla randikra. Ettünk az étterembe, a kutya ott lihegett a lábunknál és a csaj kézzel evett, egy falat neki, egy a kutyának.

2021. febr. 14. 21:56
 8/16 A kérdező kommentje:
Kutya az emberét, száját, arcát.
2021. febr. 14. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Részemről pl. nincs helye a hálóban az ágyban.
2021. febr. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk a kutya negyedik gyerek. Szájon nyilván nem puszilgatjuk, de ott van, ahol mi vagyunk, kanapén alszik, befekszik az ágyunkba, szeretgetjük, simogatjuk, becézzük, játsszunk vele... igényli is, hozza a játékait rendszeresen, hogy menjünk játszani, meg jön simogatásért, tartja a nyakát, hogy oda kéri... kutyásoknál ez teljesen normális, mi is ilyen kutyás család vagyunk.
2021. febr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!