Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni első autónak 500-600 ezer forintból?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

10

nem papír, nem kényelmetlen, nagyon szeretem, 3 balesete volt hátulról és még mindig élek. Lekopogom. Amint irtam, az irigység, de nem várok megértést az emberi faj ilyen.

2022. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Az egy dolog hogy szereted, de attól még ne mondjuk már azt hogy kényelmes meg biztonságos :D :D Ülj bele egy S osztályba, vagy a konkurensek nagy utazóautóiba, na azok a kényelmesek. Hidd el, senki nem irigy a Swiftedre, de ha jobb a lelkednek akkor hidd csak azt :)
2022. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
A tagadás a legkiszámíthatóbb emberi reakció. Amint mondtam, szeretem a suzukit nem ülök át semmi S-be vagy mibe.
2022. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem is azt kétlem hogy szereted e vagy sem. Én is szerettem az első autómat, de attól még egy rakat szar volt.
2022. febr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2022. febr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amit fenn is tudsz tartani. Astra g, corsa c, vw polo, golf 4, micra, yaris,corolla béka lámpás, hyundai i10 ezekre nem nagyon jellemző a rozsda.
2022. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Skoda fabia 1.4 mpi örök élet 2 nap jó felszereltséggel lehet ennyiért jót találni vagy opció ami ritka az 1.9 sdi motoros verzió az szó szerint műszakilag swfit szintén van azaz igénytelen mint a faék és fenntartása sem drága . Mindent is lehet hozzá bonotan is újszerű állapotban találni
2022. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én egy Opel Corsa (c) vennék, vagy egy Renault Clio-t a második generációból. Talán még egy kis twingot is megvennék első autónak, de Suzuki Swiftet nem vennék. Főleg, hogy a 2005 előtt gyártott darabok konkrétan kartonpapírautók. A 2005 után gyártott újabb generációs swiftek már jobbak egy fokkal, de azok meg már javarészt kiesnek a kérdező által említett ársávból, vagy a kategória legalján található agyonhajszolt példányok lesznek.


Ha olcsó egyszerű autót szeretne az ember, nagyon sokan rögtön a suzuki swiftre asszociálnak. Pedig sokkal kulturáltabb autók is vannak abban az ársávban. A kis twingo például egy jóval kulturáltabb kisautó szerintem, abban az ársávban. Például ha csak a biztonsági szempontot nézzük az Opel Corsa C az EuroNcap skáljáján az öt csilalgból 4-et magáénak tudhatott a törésteszten, ami nagyon jónak ebben a kategóriában! Az egy pontot is a gyalogosvédelemnél bukta el, szemben például egy swift-el, ami gyakorlatilag 1 ponttal büszkélkedett. Amit viszont talán sokan nem tudnak például a Fiat Panda második generációja az euroncap skáláján nulla pontot ért el, még egy csillagot sem tudott összeszerencsétlenkedni a töréstesztjén. Ha esetleg felmerült benned a Fiat Panda attól is nagyon óvva intenélek. :)

2022. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!