Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból való vegleg...

Forgalomból való vegleg kivonás estén mindenképpen le kell adni az autót?

Figyelt kérdés
Megtartanam mert van egy másik ilyen autóm amibe meg sok alkatresz felhasználható
2022. márc. 3. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Eleve nem tudod kivonatni, ha nincs hivatalos bontasi papirod rola. Pont az ilyen maganuton bontogatos, akkusavat-olajat-fekfolyadekot kert vegebe kiontogetos zugbontok miatt talaltak ki.
2022. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor marad az ideiglenes kivonás, ugyanis a véglegeshez le kell adni bontóban.
2022. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
67%
Az ideiglenes kivonással meg semmire nem mész,mert fél évente szarakodhatsz vele,es az auto tovabbra is letezik papiron stb stb....szedd ki ami kell belőle a tobbit meg vidd le a bontóba azt cső
2022. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Vagy írsz egy kamu adásvételit külföldi vevőnek, kerítesz hozzá két tanút, és ami marad a roncsból, eladod egy tálca sörért a tesóknak - de előtte az összes azonosítót alaposan eltávolítod.
2022. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

na ez 1 jó kérdés követem

Én is úgy vagyok az öreg suzukival hogy pl kormányt megtartanám belőle mert azon tanultam vezetni :D de a bontós nem adja viszont vannak fekete bontósok akik kivonatják és a kertben elbontják amit kérsz oda adják XD viszont akkor örökre kivonva marad az nem jó :S úgy kéne hogy bontási igazolás és kertben elbontani

2022. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:
55%

"Vagy írsz egy kamu adásvételit külföldi vevőnek, kerítesz hozzá két tanút, és ami marad a roncsból, eladod egy tálca sörért a tesóknak..."

Vagyis a kérdező kövessen el köz és magánokirathamisítást. A két tanú csak magánokirat hamisítást. És mindennek a leplezését bízza rá holmi kisebbségi zsenikre.

Hány forint hasznot ér ez meg?

2022. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Azt majd ő eldönti.
2022. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!