Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgán átmegy az...

Műszaki vizsgán átmegy az autó ha az ablaktörlő rossz helyen áll meg?

Figyelt kérdés
Szóval rendesen töröl elejétől a végéig a szélvédőnek. Csak sajnos pont a másik irányban áll meg. Fent állásban. Említsem meg előtte vagy bízzak benne, hogy nem veszik észre?
2022. márc. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd úgy ha nem tudod megcsináltatni és vagy átmegy vagy nem.
2022. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:

“bízzak benne, hogy nem veszik észre?”

Bízhatsz benne, de esélytelen hogy ne vegyék észre. Látványos, zavaró a szemnek hogy ott nem kellene legyen semmi és mégis van, lehetetlen nem észrevenni.


Nem, nem fog átmenni műszakin az autó. Ha egy kőfelverődés miatt képes megbukni az autó mert zavarja a sofőrt a kilátásban, akkor egy pár cm széles fekete csík egyértelműen bukást jelent.


Az ablaktörlő motor egy végállás kapcsoló miatt áll meg mindig ugyanabban a pozícióban. Ez a végálláskapcsoló általában a motor azon végén van ahol a kis kar hajtja a szerkezetet. Ez a kapcsoló (jel) arrébbvándorolt. Szétszereled, visszaigazítod a helyére, összerakod, működik tovább.

2022. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elvileg bele van építve a motorba és nem javítható.
2022. márc. 3. 18:49
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
Nem tudom milyen autó és ha elmondod akkor sem ismerem az összes típust. Nem gondolom hogy összerakták a motor belsejét és a külső részt ráöntötték volna úgy hogy lehetetlen legyen szétszedni, inkább arra gondolnék hogy amerre érdeklődtél ott alkatrészt cserélnek és nem alkatrészt javítanak. Felénk egy nyugdíjas öreg unalmában javítgatott, nekem aprópénzért megcsinálta miután a kiszerelt ablaktörlő motort odavittem.
2022. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 gen Kia ceed.
2022. márc. 3. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

"Elvileg bele van építve a motorba és nem javítható."

Akkor miért nem veszel másikat? Ha az újra sajnálod a pénzt, akkor bontottat.

2022. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam előre, hogy mi a baja, sikeresen átmenet. Amúgy meg azért nincs még kicserélve a motor benne, mert az ablaktörlő karnak a kupakja hiányzott, befolyt az eső és rározsdásodott. Nem tudtuk leszedni a kart. Most wd40et fújogatok bele 2 naponta. Következő nekifutásnál remélem sikerülni fog.
2022. márc. 4. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor jól írtam. #2-es válaszoló vagyok.

Nekem múlt hónapban a helyi közlekedési felügyeletnél vizsgázott az autóm. A kutyát nem érdekelte az ablaktörlő, ki se próbálták. Ezzel a problémával még nem ön- és közveszélyes az autód.

2022. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!