Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Városi autót vennék 600-700...

Városi autót vennék 600-700 ezerért. Chevrolet Spark 0.8-ról érdekelne a véleményetek. Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Minél egyszerűbb kocsit szeretnék, amire nem kell a gatyámat is rákölteni. A legegyszerűbb kocsit szeretném, de azért 15-16 évnél nem idősebbet, aminek, ha ne adj isten generálozni kell a motorját, az se legyen több millió forint. Nagyon tré ez a kocsi? Állítólag, én is csak hallottam, hogy minél kisebb köbcentis egy kocsi, annál jobban tolerálja motorikusan a városi üzemet, előbb bemelegszik, stb.
2022. márc. 4. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fenntartasra nem de majd uzemanyagra kolthetsz, ezek zabalnak am...
2022. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok. Bár, napi 25 km-nél nem mennék többet, így annyira az a része nem vágna földhöz. 7-8 literes fogyasztás annyira nem vészes, szerintem.
2022. márc. 4. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban koreait néznék. Hyundai i10, kia picanto. Aztán ha nem találok kis km futottak, normálisan karbantartottat, néznek valami japánt. Bár ezek jobban rozsdásodnak általában. Rozsda szempontból talán nissan a legjobb a legrosszabb pedig a mazda. PL: nissan micra, note, yaris. Jazzt csak azért nem irom, mert ennyi pénzèrt csak rozsdás lesz és drága hozzá az alkatrész.
2022. márc. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!