Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek reális lenne ez...

Szerintetek reális lenne ez az ár ezért a kocsiért?

Figyelt kérdés
Első kocsim lenne, eddíg motoroztam, csak munkám miatt, már muszáj az autó. Megérné szerintetek ezért az árért a kocsi? ugyanilyen felszereltséggel majdnem egy 100assal drágábban vannak fent ilyen autók. Véleményeket várom, köszi:)
2010. szept. 12. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
te síkhülye barom aki kérdezte, ha 100ezerrel olcsóbb, akkor tuti vissza van tekerve az óra, lehet hogy törve volt, és MENNY TE AZ ANYÁDBA !
2010. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

és szerintem is rosszil törik a fény! azaz törve volt, és ha lesz egy kis baleseted, am motor benn lesz az utastérbe!

az 5. sebességben vettek 1 ford focust, össze volt törve, összeütköztették 1 rendessel ami nem volt még törve.

a töröttön meg se látszott hogy volt vele valami.

aztán összementek: a motor fele kb az utastlrbe volt!

a sima autó tök jól "túlélte"!!! szerintem bátra, a törött autókkal.

2010. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézd meg, próbáld ki és ha tetszik akkor vidd el egy szervizbe ahol átvizsgálják neked és kapásból megmondják ha valami nem stimmel, igaz hogy a saját költségedre kell csináltatnod de jobb ha akkor derül ki ha valami rossz, mint később és többet költesz rá.

Gyanús nekem hogy miért van vizesen fényképezve.

Lehet hogy törött volt vagy nagyon rossz az esztétikai állapota.

2010. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az autó nem ér 380.000 ft-ot.Nézz még körbe és ha nincs más vedd meg ezt.Sztem nézz 300ért egy jó f-astrát, főleg ha csak kis távra kell az autó.Ha a corsa mellett döntessz. akkor az 5 literes fogyasztás szól mellette, ha egyáltalán annyit fogyaszt.
2010. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Semmi pénzért ezt a törött sz@rt!
2010. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

szal...

megnéztem az autót!

hirdetés csalógató,

az első lökős igénytelenül van felrakva, lóg...

az eladó szerint csak a generátor csapágy csörgött, telefonba ezt állította

valójában az egész vezérlés csörgött zörgött, a szelepfedél tömítésnél és a hengerfejtömítésnék vízkőfoltok voltak, és valahl szivárgott is a víz, alapba... ott semmi keresnivalója víznek

valószínüleg hengerfejes az autó.

jah és a hirdetésben klímával hirdetik, jah benne van, de nem is működik

az eladó szépen átbaszott telóba, végülis csak 3 szor kérdeztem meg előtte napokban h nincs e semmi baja

magyarul az egészért nem adtam volna egy fillért sem

gondoltam leírtam a tapasztalatomat, véleményemet

ÜDV mindenkinek!

2010. szept. 14. 20:14
 17/17 A kérdező kommentje:
és mellesleg, szégyen h vannak ilyen emberek...
2010. szept. 14. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!