Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicseréltem a fényszóróm...

Kicseréltem a fényszóróm izzóját és most villog mindenki, miért hord fel a lámpám?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy tompított fénynél is a reflektorom világít de odaálltam a kocsim elé pár méterre, lehajoltam és nem látom a problémát, de folyamatosan villognak szemből főleg kamionosok meg buszosok meg én is látom, hogy távoli tábláknál felhord a lámpám.


Kivettem a lámpabúrát, fémpöcök rögzítókart elmozdítottam, kivettem az égőt, beraktam másikat (h4), majd vissza mindent. Az égőt belehet tenni fordítva? vagy mi lehet a gond?


2005-ös Ford Fiesta.



2022. márc. 10. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet rosszul pattintottad bele a helyébe.

De akár lehet nyomorék is az égő , a szoknya részt nézd meg .

HA egy kicsit értesz hozzá akkor ránézésre is meglehet állapítani hogy elvan nyomorodva.

2022. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:

Állj egy kb. vízszintes, egyenes terepen egy fal elé 5-10 méter távolságban. A két lámpa vízszintes fényhatárának azonos magasságban kell lennie.

Másrészt a Fiestákban a fényszórók magasságállító motorja hajlamos elromlani. Akkor csak az egyik mozog, a másik csak zümmög és ugyanabban a pozícióban marad. Ezt is kipróbálhatod a falon nézve.

Néha a forgalomban is akad olyan szituáció, hogy egy széles fehér autóhoz közelítve (pl. ha lámpánál áll) látod mindkét tompított fénykévéjét.

2022. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bubilámpás, vagy facelift előtti az Mk6-od?

Látni lehet egyébként, hogy a foncsoros tükör áll felfele vagy az izzó nincs a helyén. Fényszóró magasságállítóra reagál?

2022. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!