Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik most tanulnak vezetni...

Akik most tanulnak vezetni milyen gyakran jártok gyakorlati oktatásra?

Figyelt kérdés
Tavaly augusztusban vizsgáztam KRESZ ből utána jelentkeztem az iskolába ahol azt mondták hogy egy két hónap mire lesz oktató , mondom rendben merthogy covid satöbbi két hónap múlva felhívtam az oktatót hogy mi újság van azt közölte hogy majd csak januárban lesz vezetés mert a kartonom elkeveredett is már csak akkor lesz szabad időpont. Januárban felhívott az oktató is lemondta mert covidos lett, megértettem. Azt beszéltük hogy majd jelentkezik hát nem jelentkezett én hívtam két hét múlva erre azt közölte hogy márciusban . Márciusban végre eljutottam oda hogy vezessek közben kérdeztem hogy mikor lesz legközelebb óra de azt felelte még nem tudja nagyon sokan vannak és hogy másnap felhív ez volt két hete azóta is hív de a pénzt azt el tudta kérni előre 10 órára. Nem valami csaló vagy hasonló mert többen is jártak nála engedélye van minden törvényes csak kérdem én ilyen nehéz gyakorlati oktatásra menni ilyen ritkán kapnak az emberek időpontot akik tanulnak merthogy arra hivatkozott az oktató hogy sokan vannak akik vizsgára készülnek azokat kell előre venni satöbbi satöbbi de úgy érzem ha két három hetente vagy havonta egyszer megyek akkor mikor lesz végre kész a jogsim? Normális ez ilyenkor? Már arra is gondoltam hogy bemegyek az iskolába hogy kérek egy másik oktatót ha ez annyira nem ér rá.

2022. márc. 11. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Viszonylag normalis, mert kioregedett a szakma, keves ah oktato es az ido, tanulo meg rengeteg van.


En hetente 4 orat vezetek...de en mas helyzetben vagyok. Nem ez az átlagos

2022. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleinte heti 2 alkalom, azaz 4 óra, utána a közepétől heti 1 alkalom, 2 óra úgy, hogy ismerős volt az okató. Rengeteg diák van, és kevés oktató. Ha nem tudsz hetente legalább 1-2x menni, akkor vagy kifutsz az időből, vagy nem fogod tudni rendesen megtanulni.
2022. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En tavaly nyaron jartam vezetni.heti 3x2 orat.

Nem volt ismeros az oktato,megcsak nem is en valasztottam,hanem az iskola rakott hozza.es nem alfoldi kisvarosban tanultam.

Viszont tudtam menni szombat,vasarnap is vezetni.6 het alatt levezettem a kotelezot,ugy,hogy 2 heten csak 1x-1x mentem,hogy maradjon oram a vizsga elotti napokra

2022. márc. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm meg 2 hetente volt 1 órán. Egy nagyon népszerű autósiskolánál. Nyilván, ott még több volt a tanuló, és kevesebb az idő.


Igazából ha egyszer elkezdődik, utána talán nem kell olyan sokat várni (a te eseted más) inkább az első óra előtt. Akkor mindenki vár. Akár hónapokat is

2022. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nyáron kezdtem a kreszt, elsőre át is mentem. Az oktatóra márciusig kellett várnom, majd 2 hetente volt egy órám. Most már heti 1. Haladunk...
2022. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valóban másik oktatót kéne kérned.
2022. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éved van rá, nem érsz rá ilyen játszadozásra. Ha így kezdte már alapból akkor végig így fog veled szórakozni. Keress más oktatót, én azt javaslom ismerősöktől kérj ajánlást. Ha nem ajánl senki semmit akkor egyébként autósiskolák Google értékeléseinél és Facebook véleményeinél ki szokták az emberek emelni a jó oktatókat.
2022. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!