Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melygarazsba mennyivel nehezeb...

Melygarazsba mennyivel nehezebb/másabb parkolni mint kozteruleti parkoloban?

Figyelt kérdés
Sose parkoltam meg ott, de holnap muszáj leszek mert olyan helyre megyek ahol csak az van, persze ültem már kocsiba úgy hogy oda álltunk be vagy ki de en meg sose parkoltam ott. Viszonylag friss a jogsim, 4 hónapos, esetleg tudnátok tippeket adni mire figyeljek jobban, mennyivel másabb vagy nézetben? Köszi

#parkolás #Melygarazs
2022. márc. 13. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Itthon garázsba parkolok amzgy, azzal nincsen bajom és máshol is szokott sikerülni általában elsőre
2022. márc. 13. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:

kövesd a festett vonalakat, és nézd a táblákat, nyilakat. Befelé kinyúksz az ablakon, gombnyomásra kapsz jegyet, majd kifelé a körülmények szerint fizetsz..általában (ha lassan mész a sorompót közelítve) az optikai leolvasó azonosít, és kienged.


A legvidámabb mélygarázs a Nemzeti Múzeum mögött, a rádió előtti lejárat..na ott érdemes legalább egyszer lemenni. mondhatni élmény

2022. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A mélygarázsokat nem atomtudósoknak tervezik, vagy sokat próbált pilótáknak..bárki megugorja a parkolást. Pénz legyen nálad, vagy kártya.
2022. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában - az esetek döntő többségében - a mélygarázsban nem (lehet) szoktak trógerul parkolni így általában egyszerűbb, mint az utcán.
2022. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 biztos vagy te ebben?


[link]


[link]


[link]

2022. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Megnézed mondjuk a Westend parkolóházát vagy az Aréna mélygarázst és nagyon kis százalékban fogsz suttyót találni ( olyat mint a képeken). Arányaiban jóval kevesebbet, mint mondjuk egy szabadtéri parkolóban..
2022. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyivel. 8 évig béreltem mélygarázsban parkolóhelyet.
2022. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet a nehezítés? Hogy van tető?
2022. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!