Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vetem egy autót 4 hónappal...

Vetem egy autót 4 hónappal ezelőtt és hengerfejes a tulaj azt mondja hogy nála nem volt az?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

És mi a kérdés?

Ha 4 nappal a vásárlás után vennéd észre, akkor azt mondanám, hogy ha nem enged az eladó, akkor perre kell vinni a dolgot. Na de 4 hónap után? Minek?

2022. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
4 hónap után ha az is volt nála, már buktad.
2022. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

magánszemélytől vagy cégtől (kereskedéstől) vetted?

nem mindegy

2022. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy, négy hónap múlva kár keseregni..megcsináltatod, oszt annyi. Még mindig jobb, mint ha főtengelyes lenne.

Amúgy ha vételkor, és utána nem tűnt fel semmi, akkor kár rugózni a ki a hibás témán..


Vételkor a hűtővizet megnézed, akkor ha hengerfejes, az habzik a hűtőben. Ha nem volt hab, tiszta volt a víz, vagy a motorolaj sem habzott, akkor még nem volt hengerfejes.

2022. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Mondhatnám mindegy milyen volt vételkor, ha az 4 hónappal korábban volt.

Vétel után olajcserénél nem láttál semmi rendelleneset az olajban vagy az olajbeöntő sapkán?

Úgy nézett ki, ahogyan kell?

És a hűtővíz a kiegyenlítőben szintén "szép" volt?

2022. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
90%
Nem tudom, azt mondta??
2022. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 D. Brasco ***** válasza:
27%
A tulaj rosszul mondta,mert nála is az kellett legyen....ugyanis minden autó hengerfejes,mert mindegyiken can gyárilag ilyen alkatresz
2022. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most 700 ezernél tart a javítás és elégé bosszantó
2022. márc. 14. 05:45
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

HA 4 hónapig jó volt akkor azt te ölted meg.

De akkor nem csak hengerfejes ha ennyibe kerül.

Én már itt vagy kétszer leírtam hogy a használt autót mindenki azért adja el mert nem jó, és sokba kerül a javitása.

Mert ha egy autó jó lenne, miért is adnák el?

Nekem 18 éves van , a kollégámnak 29 éves és tudok egy embert akinek 34 éves autója van.

Egyikünk se akarja eladni mert ezek az autók jók.

Minek is adnánk el amikor a célnak megfelel, munkába járni, Tescóba ide a városba , teljesen felesleges lenne 8-10 millásat ezért venni.

2022. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mondjuk azért adná el, mert másik kell (kisebb, nagyobb, újabb stb.), vagy csak egyszerűen nincs szüksége (arra az) autóra a továbbiakban.

2022. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!