Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vettünk egy Renault...

Most vettünk egy Renault Cliot (2003 1.5 dízel), az előző tulaj nagyon keveset használta, legutóbb is 1 hónapja volt használva, üzemanyag is nagyon kevés volt benne. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ahogy írtam feen az előző tulaj keveset használta, üzemanyag is nagyon kevés volt, először hazavittem, leállítottam majd nem indult, másodjára beindult mentünk vele, tankoltam bele 26 litert (itt fura hangja volt ahogy tankoltam, a tankból jött a hang), majd nem indult be csak harmadjára. Tudom hogy ehhez szerelőhöz kéen vinni, el is viszem de addig esetleg valakinek ötlete?
2021. szept. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

öreg francia dieselt sose...



Sajnos ti ezt nem tartottátok be


Az eladó viszont tuti örül hogy megszabadult a szopórollerétől

2021. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az akksi gyenge.
2021. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éves akksi van benne, amikor nem indult akkor gyújtást tudtam rá adni, és onnan nem ment tovább
2021. szept. 29. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

1.5 dci motor egy betegágy. Kispórolták belőle a gázolajhűtőt, és ezzel pont az olyan tulajok nyírják ki a befecskendező rendszert akik majdnem üres tankkal járnak. Érdemes elolvasni az alábbi cikket, kitérnek benne erre a motorra és a rajta lévő befecskendezőrendszerre is.

[link]

2021. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:
Komolyan nem értem,hogy egy cliot minek ezzel a fos 1.5 dci-vel venni,mikor köztudottan egy betegágy főleg a korai példányok....ráadásul a gyengébekkel egy büntetés menni,es még csak olyan keveset sem fogyasztanak....ezzel szemben kb az összes benzines golyóálló,es mindössze 1-1.5literrel esznek többet mint ez a trágya
2021. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krwkco ***** válasza:

#3

"amikor nem indult akkor gyújtást tudtam rá adni, és onnan nem ment tovább"

Mi nem ment tovább?

Nem tudtad tovább fordítani a kulcsot? Nem forgatta a motort az önindító? Vagy micsoda?

2021. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!