Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy autót, amiben az...

Vettem egy autót, amiben az előző tulaj már félig kiszerelte az LPG rendszert. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha elviszem szerelőhöz, így is elválalják a kiszerelést?

2022. márc. 15. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

AZt hivatalosan kell kiszereltetni, pont olyan szakműhelyben ahol beszerelik.

Erről hivatalos igazolást kell hogy adjanak és a forgalmiba is beírják.

2022. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért kérdeztem, hogy így is elválalják-e.
2022. márc. 15. 06:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
el. Pénzért mindent.
2022. márc. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De ne egy sima autószerelőhöz vidd, hanem az erre szakosodott műhelybe.
2022. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én csak azt nem értem hogy lehet félig kiszerelni. Eleve az lpg-hez csak olyan helyen nyúlhatnak hozzá ahol értenek is hozzá, engedélyük is van rá és amúgy beszerelést is vállalnak. Ha odaviszem, hogy szedjék ki akkor kiszedik. Nem félig vagy negyedig, hanem teljesen.
2022. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
#5: valoszinuleg a jokepessegu elozo tulaj sajat kezuleg szedett ki ezt-azt, aztan a felig roncs autot rasozta a kerdezore.
2022. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felettem lévőnek: Valahogy úgy, csak nem az eladó sózta rám, hanem én sóztam magamra :D
2022. márc. 15. 10:16
 8/8 Szolovjov ***** válasza:
56%
Kiszerelni az LPG-t. Hát nem volt okos az előző gazda, sokkal olcsóbb azzal használni. De ahhoz hogy hivatalosan megszűnjön a kettős üzem, valóban szakműhelyben kell kiszereltetni, majd kell egy új forgalmi engedély is, amibe már nincs belejegyezve a kettős üzem.
2022. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!