Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy babettát és van...

Vettem egy babettát és van rajta ilyen szelepsapka (lent a link) és bárkinek megmutatom csodálkozik hogy hogy van ilyenem meg mondják hogy mennyiért adom oda, de ha ennyire olcsón lehet kapni akkor miért ekkora "kincs"?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 23. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják hol lehet venni.

Én biciklistától vettem..

2022. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hatvan Forint a Homasitában. Kétféle is van, gumírozott, és ilyen.
2022. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kis pöcök rajta meg szelep kicsavaró. Szerintem azt sem tudják mire való :D
2022. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden motoromon és kocsimon van egy az egyik keréken. Múltkor nagy hasznát vettem, mert ahogy fel akartam fújni a kereket, nem "zárt vissza" a szelep és sziszegett. Kicsavartam ezzel, meg vissza, egyből jó is lett.

Egyébként nekem az új motor belsőgumikhoz adtak és én is kincsként tekintek rájuk, mert azt nem tudom hogy hol lehet venni.😅 Amúgy van amelyiknek van kis fekete sapija is.😂

2022. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!