Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó vétel lehet ez a kis 6-os...

Jó vétel lehet ez a kis 6-os bömös?

Figyelt kérdés

[link]


Árban elég jónak tűnik azt irja nincs gond vele


2022. márc. 26. 10:59
1 2 3 4 5 6
 51/59 A kérdező kommentje:

Mi van ezzel a jobbkor,mányozással itt ??


Kit érdekel ha jobb oldalon van a kormány ? Nem járok mekibe hogy ez érdekeljen előzésnél meg ez nem egy suzuki hogy úgy kell nézni mikor tudsz menni odalépek a gépnek aztán 2 másiodperc múlva már 2 kocsival előrébb vagyok

2022. márc. 29. 18:31
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

Vezettél valaha pár percnél tovább ilyet? Bármilyen szituációban sokkal zavaróbb mert NEM LÁTOD a szembe forgalmat. Sehol. De ha megéri a szopást, hajrá. TUdod mennyivel megnöveli a baleset esélyét ez? 1 mp alatt is történhet minden.

Mindegy, biztos van aki szeret sajtreszelővel önkielégíteni. A 45i motor csak hab a tortán. Érdemes konzultálni BMW szerelőkkel róla... az hogy van ereje meg látszólag nincs baja az nem sokat jelent. 2,1M akkor is gyanúsan olcsó még egy jobboshoz képest is.

2022. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogjátok elhinni, de ma délután pont egy ilyen lerúgott repedt hátuljú 6-os ment előttem, ráadásul jobbkormányos (!)

Nem hittem a szememnek, kérdező, csak nem egy valóra vált álom? :D

2022. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyek megnzéni a gépet , ha meg előtted megyek akkor engem nem sokáig nézhetnél maximum madártávlatból
2022. márc. 31. 17:35
 55/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérnénk szépen majd egy helyzetjelentést, tulajdonlod-e a csodajárgányt, ami tökéletes Suzukikat előzni.
2022. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

"Kérnénk szépen majd egy helyzetjelentést, tulajdonlod-e a csodajárgányt, ami tökéletes Suzukikat előzni."

más úgyis túl sokat takar a jobbkormányosnál hogy előzni lehessen :D

2022. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Na mi van a bömikével?
2022. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
Nem hoztam el mert sok a hibája , felesleges utaztam le ha telefonba mondta volna aztán még ő támadt nekem hogy mit gondoltam miért ennyi , hát telefonba el kéne mondani
2022. ápr. 8. 17:40
 59/59 qkker1 ***** válasza:
93%
Mekkora kamugép vagy!
2022. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!