Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A guminyomás ellenőrző felkiál...

A guminyomás ellenőrző felkiáltójel mikor tűnik el?

Figyelt kérdés
Fújtunk a gumiba gumiabroncs elektromos pumpával, ami mér is és utána be kell állítani mennyi barra egészítse ki azt, ami most benne van. Felfújtuk, de nem mentünk vele, csak holnap fogunk. Ez menet közben kapcsol ki vajon? Az előző autómon nem volt ilyen funkció, szóval nem ismerem.

2022. márc. 26. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az Audin le kell ok-ezni a menüben miután ellenőriztem/felfújtam a gumikat
2022. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem Yaris és a könyv azt írja, hogy magától el kell aludnia. De azt nem írja, hogy közvetlenül akkor, mikor felfújtuk vagy menet közben.
2022. márc. 26. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem megfelelő nyomást állítottatok be és a jeladó ezért mondja azt, hogy rossz. Ha te azt tartod megfelelőnek, akkor fel/újra kell tanítani a jeladót. De az is lehet, hogy valami olcsó szar pumpád van, ami szarul mér és az általan mért nyomás nem felel meg a valóságnak. Vagy fordítva: a jeladó mérése pontatlan és ezért hiszi azt, hogy rossz a nyomás.


Sok opció létezik, ráadásul a megoldások autónként eltérnek.

2022. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

álló helyzetben nem jeleznek a jeladók

menjél vele legalább 30km/h-val, utána frissül

2022. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi 4.

3.Nálam ez gyári beállítás. A kocsi új és a Toyota szalonból hoztam ki. Én semmit nem állítottam rajta.

2022. márc. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!