Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha senki nem venne új autót...

Ha senki nem venne új autót akkor ki fogja majd ellátni a használt autó piacot? A ti környezetetekben is vannak megmondó emberek akik leakarnak beszélni az új autó vásárlásáról?

Figyelt kérdés

Új autó vásárlása előtt állok, természetesen a környezetemben a "nagy szakértők" folyamatosan próbálják megmagyarázni hogy mekkora balfék vagyok amiért új autót veszek, és nem inkább egy 5-8 éves akármilyent.

Mikor megjegyzem nekik, hogy ha nem lennének ilyen pojácák mint én, aki új autót vesz, akkor ti milyen használtat vennétek magatoknak? Utána síri csend, majd 10 másodperces fáziskésés után beböfögnek valami baromságot.

Meg persze jönnek az ilyen régi sztereotípiákkal, hogy ahogy kihozod a szalonból az autót, instant 50%-ot buksz rajta.

Ami mondjuk a legtöbb autóra 10-15 éve nem jellemző.

Vannak népszerű modellek amik 5+ év alatt is alig 10-15%-ot veszítettek az árukból.

Használt autó piacon bárki megbizonyosodhat róla ha nem hiszi, persze ha veszi a fáradtságot.

Mondanám hogy leszarom ezeket a megmondó embereket, de egyre idegesítőbb hogy ha elkezdem újságolni az "örömöm" hogy végre eljutottam odáig hogy készpénzre tudok venni autót, csak a pesszimista degradáló reakciókat kapom.


2022. márc. 29. 17:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed új autóra, akkor ne a ruppótlan, tudatlan emberek véleményére támaszkodj, hanem keress nívósabb társaságot
2022. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!