Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gumiápoló melyik, h fekete...

Gumiápoló melyik, h fekete legyen a kerék? Cikk lent

Figyelt kérdés

Itt van egy cikk, amiben van egy 1. réteg, ami folyékony gumi révén többször is felvihető ha nem elég fekete a gumi.

[link]


Itt keresve viszont Sonax terméket láttam ajánlásba. Mert fényes az nem lesz tőle, amit én se szeretnék, csak szerintem az én gumim se lenne szimplán olyan fekete. Vagy abban is van, amitől feketébb lesz?


2022. márc. 31. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt én se szeretem ha olyan szilikontól tocsogó fényes hatású. Pont ezért én is a Sonaxnak az egyik gumiápolóját használom, amitől matt lesz a felület. Ezt: [link]

Én a feketeségével is meg vagyok elégedve. Persze használat előtt a guminkat is lemosom autósamponos vízzel, hogy ne legyenek retkes, fékporosak. Utána az ápoló és szerintem teljesen újszerűen néz ki.

2022. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2022. márc. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!