Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki telefonál vezetés...

Ha valaki telefonál vezetés közben, és meglátja a rendőr, megállítja?

Figyelt kérdés
Ismerősöm telefonál, és hiába mondom neki, hogy tegye be a HS-st őt, zavarja, meg kitudja miért... És ilyenkor mindig jön szembe rendőr autó, meg ott állnak, mögöttünk jönnek, és félreteszi a telefont, hogy ne lássák meg, mivel nincs sötétítve a kocsi... Na, ha meglátja a rendőr, lehet megállítja? Vagy van ennél fontosabb dolgaik is?
2010. szept. 14. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
REndőr függő! Sok olyat látni, h nem állítja meg.
2010. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen,gyak. nem igazán foglalkoznak vele,bizonyítani is nehéz.
2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam olyan rendőrrel, aki jött szembe és vezetés közben sms-ezett vagy játszott a telefonjával... :/


Szóval ennyit erről, a jó példa...


De amúgy elvileg büntetnek érte 10-30 ezer Ft ha jól tudom.

2010. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos h megállítja. Engem pár napja állítottak meg öv miatt, és adtak egy papírt amin rajta vannak a bírságok összegei, h miért mennyit kell fizetni. Telefon miatt, h 8v10 napon belül befizeted, akkor 10e, ha ezen túl akkor 16e
2011. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Egyszerűen kilőnek a forgalomból. Szerinted minek van a pisztoly...?
2011. márc. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán,leginkább ,ha beismeri a sofőr..Mert bizonyíthatatlan a dolog és ha a sofőr azt mondja ,nem telefonált kézből akkor mehet a feljelentés, és bírósági szakaszba, ha el is jut a dolog,lesz 1 tagadás egy állítás... A híváslista lekérése sem bizonyít,mert egyrészt lehetett kihangosítva ,másrészt azt a híváslista sem bizonyítja ,hogy adott időben azt a telefont pont a sofőr használta és nem az utasa,már ha volt neki.
2011. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!