Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki lefordítaná nekem...

Valaki lefordítaná nekem teljesen érthetőre?

Figyelt kérdés

Mert én egyáltalán nem értem, és hiába írom be google fordítóba, nem lesz sokkal érthetőbb.

Http://octavia-vrs.com/cms/content/eu-headlight-conversion


2010. szept. 14. 23:35
 1/4 anonim válasza:

Láttam nemrég, hogy az emberek vásárolnak fényszóró átalakítót a vezetéshez Európában. Ez nem szükséges, mivel az összes Octavia II fényszóró, xenon,laposan sugárzó.


Szabályozás lépett hatályba március 2008ban mely kimondja, hogy ha az emberek tudnak 3 hónapnál hosszabb az EUban megvásárolhatja a fényszórókat melyeknek használata ünnepnapok és a rövidebb utazások továbbra is engedélyezett.


1. lépés -


Dolgozik a motorháztető alatt, távolítsa el a fehér anyát a hátsó fényszóró egység kicsavarozásával teljesen kikapcsol ugyanaz a másik oldalon.

2010. szept. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tovább???
2010. szept. 15. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell? Van angol Octaviád?
2010. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mind1? Annyit kértem, hogy fordítsa le nekem valaki, mert én nem nagyon tudok angolul, a google fordítója meg egy szar.
2010. szept. 22. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!