Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Két...

Milyen autót vegyek? Két millió a keret Fiatalos autó 20/fiu

Figyelt kérdés
2022. ápr. 6. 22:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%
Skoda Octavia (2?) 2006-os nagyon ajánlom nekem is az van megbízható könnyen javítható akár otthon is, gondolok itt izzó cserére pl. egy két oktatóvideó yt-ről egy két cifra szó és kész is. viccet flretéve nagyon jó "kis" autó imádom
2022. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
ja és fontos, nem a combi változat :)
2022. ápr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ha raj(menő) akarsz lenni,csajok előtt akkor BMW. Én most egy Ford focus rs-t vennék🙂


Egy Fordos

2022. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
59%
BMW foglalkozós, többet kell költeni rá mint más autókra. Fordokról sem hallottam sok jót viszont a focust én is ajánlom vagy Skodát
2022. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%
de jó, hogy aki írni sem tud, annak van 2 millája autóra...
2022. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
ezzel biztos elkápráztatod a sok prolicsajt, akiket nem fog zavarni, hogy nem tudsz írni
2022. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infó alapján én pirosat vennék


3-as, ennyiért legfeljebb st170-et vesz, RS-t nem hiszem

2022. ápr. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mazda 2.


Nekem is első autóm volt, szét adtam.

2022. ápr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ennyi infó alapján nehéz bármilyen irányba is el menni illetve mindenki azt fogja mondani ami neki épp van vagy amelyik márkát szereti...(és ezzel nincs is baj)


Volt már pár autóm de én inkább japán párti vagyok.

Ahogy a #3-as írja ha a fiatalok körében "fel vágni" akarsz akkor bmw(normális e46 talán még van ennyiért). Ha a bmw sportosságát szeretnéd de nem akarsz egy "szürke" autót akkor alternatívának egy is200 lexus nem rossz. Hasonló koncepció mint a 20i csak ritkább(talán egyedib is). Egy is300-am nekem is volt annó én nagyon szerettem. De a is300 elég ritka illetve nagyon fel ment az ára mióta rá jöttek, hogy ezekben is 2jz motor van.


Mielőtt a bmw fanok meg köveznek a szürke autót úgy értettem, hogy gyakorlatilag már minden sarkon áll vagy egy e46/e90 vagy egy e60.


A legegyszerűbb az lenne ha hahu-n nézegetnél autókat aztán ami megtetszik annak utána olvasnál(totalcar, speedzone, autonavigátor, vezess stb) vagy megkérdeznél egy szerelőt.

Én most írtam egy márkát, de ahogy előttem is írták a st focus vagy skoda se rossz és gyakorlatilag majdnem az összes márkát fel lehetne sorolni mert mindegyiknek van be vált típusa.

2022. ápr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A fabia mióta fiatalos?

Pont olyan öreges , nyugdijas kinézetű mint egy opel .

2022. ápr. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!