Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények Volkswagen Passat...

Vélemények Volkswagen Passat B5.5 1,9 PD TDI 130 ló? Jó vétel első autónak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó.
2022. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megindokolnád kérlek, hogy miért gondolod annak?
2022. ápr. 9. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy alapból egy millió körüli ársávban van szükséged egy dízel kombira, mert a használat ezt indokolja, akkor igen, jó választás. Csak nagyon meg kell nézni mit veszel, rengeteg van belőle. Öreg dízel, van benne kockázat. Ahogy minden másban is
2022. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

A VW 1.9 PDTDI motorja elég jó konstrukció, és elég jól is megy!


Persze ilyen korú autónál már a világ összes kilométere is benne lehet, meg ugye kérdéses milyen törődést kapott az elmút kb 20 évben.


De alapvetően a kiindulási alap jó!

2022. ápr. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnyugtató, hogy negatívat nem kapott.
2022. ápr. 10. 08:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted? PD elem ha elromlik, márpedig öreg romnál elfog, akkor nxulhatsz melyen a zsebedbe, ink sima TDI legyen, de akkor az is hogyha szükséged van dízelre szóval sokat mész jól írták az előbb szépen megfogalmazták hogyha használod ezt indokolja ! Ebben a korban már. Térig minden is amit ki kell cserélni egy ilyen korú autónál pl. üzemanyagrendszer tipikus dízel problémák, aztán mehetnek a Százezrek bele , A passzát önmagában jó autó én a sima td I t javaslom ha mindenképpen passzát kell de tényleg jól nézd meg mert nagyon sok fut belole!
2022. ápr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha karban van tartva akkor egy nagyon jó autó. Persze Pd elem és a kettős tömegű drága bele , de nem sűrűn kell hozzá nyúlni ezekhez . Én direkt egy olyat vettem aminek pd elem gondjai voltak persze 60 ezer egy db új bosch pd elem nem felujitott viszont így is meg érte 4 új pd elem , új kettős tömegű komplett kuplung szettel és ez fix , hogy 300 ezret így el megy alattam csak karbatnartásokkal komoly gond nélkül.
2022. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!