Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hengerfejnél miért...

Krómgyűrű kérdése:

Simson hengerfejnél miért folyik az olaj?

Figyelt kérdés

Az enyémet is beleértve több Simson-t is láttam, hogy a hengerfejnél olaj-benzin folyás látható.

Szerintetek mi okozhatja? Hengerfej csavarok alaposan meg vannak húzva, a motor hibátlanul üzemel, csak ez zavar.



2022. ápr. 11. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fekszik össze és ha síkoltatnád akkor jó lenne.
2022. ápr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha több simsont láttál így akkor ott komoly a baj mindegyiknél. Én egyszer láttam ilyet akkor is az volt, hogy nem volt rajta normálisan.


Enyémen nem folyik érdekes módon.


Nem jól lett feltéve a hengerfej és valahol rés maradt, vagy hibás már az öntvény formája és ahogy az egyes írja nem fekszik össze.


Szedd le a hengerfejet aztán nyomd rá újra és mozgasd meg úgy mind a 4 irányba. Ha nem tapasztalsz ilyen problémát akkor keresztbe meghúzva egyenletesen visszateszed és reménykedsz, hogy nem lesz baja.


Ha továbbra is fennáll vagy az elején rendellenességet tapasztalsz, vagy másik hengerfejet veszel, vagy meg kell csináltatnod.

2022. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem jó az illesztés, csak úgy néz ki...nekem is volt ilyen, perszehogy kifújt..igaz, nagyon picit, ami nem befolyásolta a motor működését.


Szétszeded, és meglátod a kifújás helyét.

2022. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!