Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináltok/csinálnátok...

Mit csináltok/csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Teszem fel van egy szép autótok, ami már régi de viszont nagyon jó állapotú, 20 év felettiek kb. és még a fogyasztásuk sem kevés (10-15 liter százon kb.) ezt használnátok napi szinten míg be nem döglik, vagy míg egy neadjisten baleset történne és akkor gazdasági totálkár lesz belőle, vagy viszont lenne mellette valami más autó, ami mondjuk picivel újabb vagy sokkal újabb, fogyasztás is kedvezőbb, és akkor ezt használni napi szinten, míg a régi csak hobbi szinten vagy alkalmakként lenne csak használva? De viszont többet is állna ami szerintem ez nem egészséges neki.

Van egy régi autóm igen, szeretem is használni, de tényleg féltem, hogy más hibájából adódóan totálkárra törik vagy bármi, vagy pl. a biztosító nem fizet annyit mert olyan “kedve” van… meg stb..



2022. ápr. 14. 19:40
 1/8 hypno ***** válasza:
100%
Napi szinten biztosan nem stresszelném magam azzal, hogy egy használati tárgyam megsérülhet, vagy amortizálódik. Benne van a pakliban és kikerülhetetlen.
2022. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor használnád azt az autót amelyiket szereted? Magas benzinár ellenére is?
2022. ápr. 14. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy írni vágni autóm. Most lett 20 éves ujkora óta az enyém. Van még 2 másik autóm mindkettő 2015os, évjárat, nagy kényelmes modern. Hogy kevesebbet enne azért azt nem mondanám sőt többet esznek, de a fogyasztás lényegtelen is.


A régi autót szeretem, rendben van megbízható, otthonos. Szóval használni fogom még sokáig

2022. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az enyém nem romlik el..

Viszont hogy megóvjam, vettem mellé egy másikat, igaz az öregebbet, de az sem fog már nagyon elromlani mert rendberaktam.

2022. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 autóm van. egyik 27 éves lassan old-timer :) másik 23 kiváló állapotúak,kevés km-vel,napi használatban. sose fordult meg a fejemben hogy ne használjam őket.
2022. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Beviz Elek ***** válasza:
55%

Sokáig én is féltettem az autóimat, de már felfogtam hogy ezek használati tárgyak.


Szereted, ki tudod fizetni az üzemanyagot, szívesen járnál vele minden nap? Ha igen akkor élvezd és ne azon izgulj hogy mi történik ha…


Nem szeretek feleslegesen pazarolni, én inkább vettem egy újabb hybridet amivel ugyanúgy élvezetes közlekedni.

2022. ápr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem derül ki milyen autóról van szó, nekem a 10-15 literes fogyasztás horror, ha nem egy olyan autóról beszélünk ami mosolyt csal az arcodra!


Az enyém is 10-12 liter körül eszik, de ott a vezetési élmény!


Ha csak azért eszik sokat, mert egyszerűen olyan öreg elavult konstrukció, és egyébként egy közlekedő edény vezetésre, akkor biztos letenném. Ha viszont azért eszik sokat, mert egy élményautó, akkor biztos, hogy nem tenném le, ha belefér a keretbe, hogy tankoljam!

2022. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki azzal a szemlélettel ül minden nap autóba: "félek, hogy más hibájából totálkárra törik..." az inkább ne közelekedjen.
2022. ápr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!