Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 24 vagyok, nem volt még saját...

24 vagyok, nem volt még saját kocsim, és első autónak, egy A5 3.0tdi quattrot néztem ki, 2012es évjáratot, szerintetek?

Figyelt kérdés

Inkább az emberek véleménye érdekelne, hogy ki mit gondol erről a kocsiról vagy 2.0 tfsi-n gondolkodtam még, viszont ingázni napi masfel órát,lehet nem a legpraktikusabb választás.


Esetleg az import audikról, mennyire lehet megbízni bennük,ugyanis legtöbb,amit néztem az nem itthoni.


Vagy csak szimplán zsákbamacska minden kocsi? ;)



2022. ápr. 15. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha van rá keret akkor miért ne?
2022. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3.0 és quattro két teljesen fölösleges plusszköltség, de, ha ezt akarod, akkor vegyél ilyet
2022. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. kifejtenéd kérlek, hogy miert fölös és plussz?
2022. ápr. 15. 13:52
 4/14 A kérdező kommentje:
1. anyagiakkal nem hiszem,hogy gond lenne ( remélem :DD ), nem itthon dolgozom, így bátrabban merek belenyúlni.
2022. ápr. 15. 13:53
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Én sokat gondolkoztam rajta 2. autónak, végül E92 lett.


De bejön az A5 is, mondjuk akkor inkább A7et vennék ha belefér.


Szerintem jól teszed, és ha már Audi, legyen quattro, és mindenképp a 6hengeres dízel.


Benzinest felejtsd el, macerás.

2022. ápr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nézegettem az A7-et is, csak 5-6 millás árkategóriában 2-3 évvel öregebbek az A5-nél.

Vagy esetleg mi az ami miatt megéri azt a plussz pénzt,amiért azt választanád?

2022. ápr. 15. 14:19
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Pénz kérdése... ha van a vételáron felül a fenntartásra is akkor nyugodtan.

De ha a vételáron felül már csak pár forintod marad akkor felejtős....


Itt egy szerviz alsó hangon duplája mint bármilyen tömegautónak, de lehet háromszorosa is az ár.


Vannak szervizek ahol autófüggő az óradíj ha pl. németben vagy.

2022. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

És azt még megkérdezhetném, hogy miert az E92 választottad inkább?:D

Gyönyörü autók a bmwk,kívülről,nem kérdés. Viszont számomra belülről kicsit fapadosak, a 330xd-t nézegettem, az is quattro ügye,viszont nem tetszik belül.

2022. ápr. 15. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez leginkább pénz kérdése. Ha elég nagy a kereted, akkor éppenséggel meglehet próbálni, de azzal számolj, hogy a 3.0 tdi, quattro járgány ha elromlik, akkor olyan számlát fognak eléd tolni, hogy a hajad az égnek áll. Még akkoris ha kopasz vagy. Egyébként ha jól működik, akkor szórakoztató élmény lesz.
2022. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem.

Mindenképp úgy veszem meg a kocsit,hogy előtte nagyszervízben átvizsgáltatom, ha a tulaj beleegyezik,ha nem, akkor kapásból offos a dolog.

2022. ápr. 15. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!