Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AMG Merci pocsék választás...

AMG Merci pocsék választás magyar utakra?

Figyelt kérdés
Ismerős AMG A modellje nagyon kényelmetlen volt a hulladék utakra, amiken jár, kérdés,egy AMG E Merci amiben már légrugó is van,az nem lenne sokkal elviselhetőbb a légrugó miatt?Valszeg nem simítja ki az utat mint egy S merci, de azért jobb, nem? Vagy ehhez másik ország kell tényleg?

2022. ápr. 18. 09:35
1 2
 11/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
Még egy gondolat, te a kényelmet hoztad fel, ebben még plusz kényelmetlenségi faktor, hogy az AMG, S, RS, M szériáknál olyan sport ülések vannak, ami cseppet sem arról szólnak, hogy órákig jól érezd magad bennük, hanem arra szolgálnak, hogy nagyobb sebességnél kanyarokba megtartsanak! Tehát tényleg lehet úgy felfogni, hogy ilyeneket fanatikusok vesznek! :)
2022. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, erre nwm is gondoltam :)

Akkor szerintem inkább költöm a pénzem egy S Merdzsóra, mint sportos verdákra, egyébként nagyon jól néznek ki, és biztos szórakoztatóak, de én szeretném úgy átutazni az országot, hogy kinyalja az autó a picsám kényelem terén :D

2022. ápr. 18. 13:56
 13/14 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg megteheted a Mercedes talán a prémium kocsik közül a legjobb ami a luxust tudja adni, főleg az S osztály!


Egy AMG Mercedes tök más világ, az a gazdag felnőttek hülyegyerek játéka, már bocsánat ha ezt mondom, de én is ebben utazom!

Jah meg azoknak akik a sleeper autó feelinget szeretik!

2022. ápr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát második autónak jó lesz majd egy, ha sikerül nyerni a lottón :D :D :D De egyelőre a realitások talaján maradva, a kényelmes autót választom :D Viszont érdekes hogy az S osztályos Mercik amiket most nézek is felni 20 col meg ilyenek :D vagy abban ennyire jó a légrugó azért siklik, vagy mi miatt nem probléma ez az S osztály esetében?
2022. ápr. 18. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!