Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Weboldal ami segít a vezetés...

Weboldal ami segít a vezetés oktató választásban?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy csinálok egy weboldalt, ahol lehetne pontozni és megjegyzéseket írni a vezetésoktató tanárokról. Én nem találtam ilyet amikor én csináltam pedig jó lett volna.

Gondoltam tippeket és infókat tölthetnének fel azok akik már túl vannak ezen, pl arról, hogy milyen hibákat követtek el tanulás közben és hogyan javították ki.



2022. ápr. 6. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jól jött volna ilyesmi. Mint a markmyprofessor, csak autós verzióban.
2022. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezt csak az oktatók hozzájárulásával teheted meg. Ők meg csak akkor egyeznek bele, ha valamit adsz cserébe. Gondolom itt már meghalt az ötlet.

A másik nagy gond, hogy nem tudod kiszűrni a sértődött vérpistiket, akik saját hülyeségükből buknak 5x és lehúzzák az oktatót.

2022. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

"Ezt csak az oktatók hozzájárulásával teheted meg. Ők meg csak akkor egyeznek bele, ha valamit adsz cserébe. Gondolom itt már meghalt az ötlet."

Már miért kéne hozzájárulás? Szerinted a markmyprofessor-hoz milyen hozzájárulást adott bárki is? Jogilag egy sima nyilvános fórummal egyenértékű, csak rendezettebb formában.

2022. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: GDPR, infótörvény; talán már hallottál róla. Tilos személyes adatok jogosulatlan kezelése. Az oktató neve már annak számít.
2022. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a GDPR nem tiltja valaki nevét posztolni egy oldalra. A tanárok neve egyébként nyilvánosan elérhető információ. A legtöbb iskola oldalán fent van a név + fotó. Ilyen esetben a szólásszabadság van érvényben és nem kell engedély sem, csak be kell tartani néhány szabályt. Például nem lehet olyan valótlan dolgot állítani ami rongálhatja a hírnevét.
2022. ápr. 6. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Személyes adatok jogosulatlan kezelése tilos. Azt viszont semmi nem tiltja, hogy egy nyilvános fórumon kibeszéljetek egy vagy több oktatót.
2022. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet. A szar oktatók eltűnnének, a jókhoz meg nem lenne hely. Ha túl sok oktató lenne akkor azt mondom oké, de sajnos valakinek mennie kell a szarhoz is, hogy meg tudjon élni…Örülnél neki, ha még többet kéne várni az oktatókhoz? Ismerősi körben így is tudsz ajánlást kérni.
2022. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!