Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 29 éves motorolaj mire lenne jó?

29 éves motorolaj mire lenne jó?

Figyelt kérdés

Minap takarítás közben telken találtunk 30 liter 10W40 Mobil márkájú motorolajat, még klasszikus " konzervdobozos " kivitelek. Pár darabon látszott még az árcímke és rajta volt a dátum is, 1993-as mind.


Lehet ezt még valamire használni? Gondolom autóba már nem igazán hiába 10W40, ennyi idő alatt csak nem lehet az igazi.


Legvégső esetben fűrészelésnél, lánckenő olajként lenne használva, de gondoltam azért megkérdem, hátha még használható.

Vagy ha esetleg autóba nem is, kerti kisgépbe, fűnyíró, kapálógép sem ajánlott beletölteni?



2022. ápr. 22. 03:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kinn vannak telken, majd kövi héten megyünk újra, akkor szerintem el is hozom őket független attól, hogy mi lesz velük.

Addig kerestem neten képet, majdnem iylen csak mattabb sárga, bár lehet simán csak fakult.

[link]

2022. ápr. 23. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!