Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem eszi meg a gyari...

Miert nem eszi meg a gyari olajfogyasztasnyi olajat se az auto? Egy 1.4 es h astram van es a gyari olajfogyasztasa 0.6l/1000 km de nekem semmi nem fogy olajcseretol olajcsereig (10 ezer kimolemet) nem toltok ra semmit pedig ez alatt 6 litert kellene.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki

Bár az fura, hogy kb. 1,5x lecserélődik az olaj 2 olajcsere közt

2022. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a gyári megengedett MAXIMUM olajfogyasztási határérték. Ha attól többet enne akkor aggódnod kellene. Természetesen az a normális ha nem fogy semennyire sem az olaj.
2022. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erdekes mert a kezikonyveben nem irtak hogy maximum csak annyit hogy "olajfogyasztás"
2022. ápr. 25. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a maximálisan elfogadható érték, nem a kötelezően ennyit fog fogyasztani érték. Örülj neki hogy nem fogyasztja. Aztán lehet hogy te is olyan vagy hogy azt mondod, hogy nem kell rátölteni olajat, közben nem nézed meg és amúgy olaj nélkül jársz vele xd
2022. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Havonta szoktam nezni, ma neztem most 8 ezer km van az olajban es meg mindig maxon van a szint
2022. ápr. 25. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Először kicsit eszi a motor az olajat. Aztán elkezd kopni, akkor jobban eszi. Megint kopik kicsit és már az üzemanyag folyik át az olajba, akkor pedig még nőhet is az olajszint.
2022. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek orulok akkor nekem meg jo allapotu leher ugy 250 ezer km el
2022. ápr. 25. 19:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!