Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés tanulás mennyire lesz...

Vezetés tanulás mennyire lesz izgalmas/élvezetes? Ki mennyire szerette?

Figyelt kérdés

Szóval jelenleg az elméleti részt csinálom (illetve csak csináltam, már arra várok, hogy mehessek Kresz-vizsgára), és jelen pillanatban úgy érzem, várom már, hogy a gyakorlati órák jöjjenek.

Valóban izgalmas és érdekes lesz tanulni vezetni? Vagy csalódás fog érni amikor tényleg oda jutok, hogy jönnek a gyak.órák (kb. 1 hónap múlva)?


Ki hogyan viszonyult hozzá, mielőtt elkezdett tanulni vezetni, és utána milyen volt, mikor tényleg eljött az ideje a gyakorlati óráknak? Mi volt a konklúzió? Ez a kérdésem.



2022. ápr. 26. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen lehet manapság a sok idegbeteg sofőr között... hát jó kérdés.


Nekem anno volt rutin is, ugye amit eltöröltek, így nem nulla tapasztalattal mentem a forgalomba.

Én szerettem de kellett a rutin hozzá az tuti.

2022. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A vezetés nem nagy szám, egy 5 éves gyerek is tudna vezetni, ha leérne a lába. A vezetés arról szól, hogy megtanuld alkalmazni a kresz szabályait és megtanulj reagálni a többi emberre. Tehát az autó kezelésének elsajátítod az alapjait, ami azt jelenti, hogy megtanulod melyik a kuplung és hogy kell haladni az autóval, aztán jön a kresz gyakorlati alkalmazása kint.


Majd ezután ha megvan a jogsi, megtanulsz vezetni (jobb esetben). Jön majd az első hó, ónos eső, rájössz, hogy az aszfalt télen mennyire trükkös tud lenni, és a való életbe fogod megtanulni az autó kezelését speciális helyzetekben. Ha van józan eszed, akkor baleset nélkül, ha nincs, akkor benne leszel a híradóban.

2022. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
100%

"Vezetés tanulás mennyire lesz izgalmas/élvezetes?"

Kezdetben úgy fogod érezni magad, mint egy egyórás hullámvasútazás után. A legőrültebb fajtából.

Később egy paintball meccsé szelidül.

A vége, mint egy érettségi vizsga.

2022. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én remegve vártam, hogy vezethessek. Az izgalomtól is, meg mert annyira vártam. És nagyon élveztem, akkor az a 2 óra vezetés hetente számomra katarzis volt. De én mondjuk úgy születtem, hogy megvagyok fertőzve ezzel az autós őrülettel.
2022. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a hullámvasút jutott eszembe.

Egyszer majd úgy mész haza, hogy "Hú, de 🌳szán ment ma is, profi sofőr vagyok" Aztán meg másnap "Úristen, de balfa$z vagyok, nekem soha sem lesz jogsim". Aztán másnap meg még az oktató is megdícsér.

Jah, meg vizsga előtti utolsó gyakorláson leszel a legszerencsétlenebb, de ez ne vegyel el a kedved majd. Ez ilyen🤷‍♂️

2022. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!