Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izgalmas, élvezetes videók...

Izgalmas, élvezetes videók otthoni edzéshez?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem sportolni, de muszáj és mire végül találtam egy tök jó csoportos edzést bezártak az edzőtermek. Spinracingre jártam, nagyon szerettem és jó lenne folytatni, de nincsen pénzem most biciklit vásárolni. Rákerestem edzős videókra a youtubeon, de eddig nem találtam olyat, ami tetszett. Nagyon hamar megunom és tök kínosan is érzem magam, ahogyan ott szerencsétlenkedek a szobában. Kb. 15 perc és kikapcsolom. Még a Rubint Rékát szeretem talán a legjobban, mert az legalább vicces :) Viszont ki szeretnék próbálni mást is, hátha találok még valami mást is, ami beválik.
2020. dec. 17. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kell videó? :) Állíts össze magadnak tervet. Amiket te szeretsz csinálni. Persze figyelj h arányosan terheld a tested. Nyomj be vmi zenét állj be tükör elé és nyomassad 😊 Teljesen át lehet szellemülni.
2020. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert úgy még jobban unom :( Nekem szerintem az hiányzik, hogy emberek között legek. A csoportos edzésben is ezt szerettem, hogy ott többen voltunk, beszélgettünk, jó volt a hangulat. A videó - már amelyik - pedig ezt picit visszahozza.
2020. dec. 18. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja értem. Ha nem szeretném csinálni akkor biztos más sportot választanék :) De esetleg szerezz edzőtársat. Vmeik barátnődet hívd át amíg nincs terem. Vagy mennyetek ki a szabadba edzeni ha az izgibb. Remélhetőleg pár hét és lehet menni újra.
2020. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én dance workout-ot ajánlok! :)

Keress rá youtubeon, én élvezem!

2021. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!