Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elméleti KRESZ-tanulásnál...

Elméleti KRESZ-tanulásnál melyik a jobb, az e-titánban önállóan, vagy a tantermes jelenléti előadások?

Figyelt kérdés
Melyiknek mi az előnye/hátránya? Mit gondoltok?

2022. ápr. 28. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az e-titán nagyon jó, szó szerint azok vannak a vizsgán viszont azt csinálni kell, másképp nem megy.

Kérdésből meg van úgy 8000 db kb., tehát érdemes minél több tesztet kitölteni, így leszel gyorsabb is.

2022. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem az e-titánnal van tapasztalatom. Szerintem mindenképp jobb abból a szempontból, hogy tényleg te osztod be az idődet, akkor tanulsz, ha szeretnél, legyen az akár éjjel három óra. Szóval nincs az, hogy pont nagyon fáradt vagy, de most délután 5-kor van a jelenléti előadás, szóval menned kell, hanem tényleg akkor csinálod, mikor te szeretnéd. Emellett pedig annyiszor olvasod újra az adott anyagot, amennyiszer akarod, a saját tempódban csinálod, a tantermes jelenléti előadásnál pedig lehet, hogy ahogy a tanár magyarázza az anyagot, lehet, hogy az neked túl gyors, vagy lehet, hogy téged az zavar, hogy neked az az előadásmód túl lassú.


Illetve ugye csak az e-titánnal van tapasztalatom, de ha jól emlékszem, akkor ott a fejezetek végén mindig volt egy kisebb teszt, és csak akkor mehettél tovább, ha ott egy bizonyos százalékot elérsz. Szerintem ez is tök hasznos dolog, mert még is csak ad egy kis visszajelzést, hogy még is mennyire értetted meg az addig olvasottakat.


Mindenesetre szerintem ez nagyon emberfüggő. A tantermes jelenléti oktatás azért még is csak komolyabbnak tűnhet, szóval az egyfajta kötöttség, mert hogy még is csak el kell menned az órákra, stb. Míg az e-titánt könnyebb halogatni, szóval hogy "majd folytatom jövőhéten" stb. Szóval ha valaki nagyon hajlamos halogatni a dolgokat, akkor lehet, hogy az e-titánnal is ez fog megtörténni.


Meg én is ugye e-titánt csináltam, és a kérdések tényleg ugyanazok, mint a vizsgán. Szóval ha sokat csinálod az e-titánt, és tényleg komolyan veszed, akkor a vizsgán simán átmész. Ha sokat gyakorolsz az e-titánban, akkor viszonylag hamar beszívódik a tudás a fejedbe, elég jól elmagyarázza a dolgokat, tökre érthető, stb.

2022. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az e-titan sokkal jobb, de ha nulláról kezded tanulni (nekem már bőven volt alapom, kb. a dolgok 95%-át korábban is tudtam), akkor érdemes videókat megnézni (pl. Pető Attila, alias KRESZ professzor).
2022. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 0-ról kezdtem. Az első iskolába mikor mentem jelentkezni, a titkárnő vagy kicsoda lebeszélt az e-oktatásról azzal a címszóval, hogy első jogsinak nem ajánlja az e learingnet. Ha már lett volna valamilyen jogsim akkor ajánlotta volna. Ott is hagytam. A következő sulihoz mikor mentem mondtam, hogy mit szeretnék és azonnal elfogadták. Elsőből átmenetem 72 pontal. Ugyanazok a kérdések, annyi különbséggel, hogy a háttér szinezés barna és sárga, a kék - fehér helyett :D
2022. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az e-titánon és élesbe is azok a kérdések, pont ugyanúgy megfogalmazva ugyanazokkal a válaszokkal. Csak a szín más :D
2022. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy teljesen önállótlan és egyéni tanulásra, ismeretfeldolgozásra képtelen, e-titán.

Olcsóbb, te osztod be az idődet, és a fejezetek végén meg próbavizsgán az élesben is menő kérdéseket gyakoroltatja.

Nem vagy időhöz kötve, másrészt amit már tudsz, vagy gyorsabban megértesz, át tudod pörgetni, amit nem, meg többször visszatérni rá, kontaktórán ez nem igazán adott.

Nekem 3 éve elsőre valami 2 hibával meglett az elmélet, úgy, hogy másfél hónap alatt nyomtam le a netes tananyagot. (Igaz, az alapokkal előtte is tisztában voltam).

2022. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!