Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérjek fényszórómosó berendezé...

Kérjek fényszórómosó berendezést az új autómra?

Figyelt kérdés
Új autót vásárolok full LED fényszórókkal. Kb. 50.000 Ft lenne extraként a fényszórómosó. Azt hittem, hogy ez is ilyen lapátos megoldás, mint az ablaktörlő. De több ismerősöm is azt mondta, csak pénzkidobás, hiszen semmi mást nem csinál, csak pazarolja az ablakmosó folyadékot. Nem töröl, csak lespricceli a fényszórókat ablakmosó folyadékkal, aminek én sem látom sok értelmét...

2022. ápr. 29. 18:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítő szándékú választ, végül ma megrendeltem még ezt az extrát is. De ha úgy adódik, akkor még úgyis lesz időm módosítani a végleges konfiguráción, minimum 1 évet várnom kell az autóra (a most kialkudott ár garantált)... Télen állítólag tényleg hasznos a fényszórómosó + egyébként is a tisztább fényszóró állítólag szembejövőket is kevésbé vakítja. Ha nagyon koszos akkor + nyilván úgyis lemosom.
2022. máj. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!