Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi miatt szűnik meg a legtöbb...

Mi miatt szűnik meg a legtöbb autókereskedés pár éven belül, hozzá nem értés vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Ha vesz egy autót, akkor tudtommal nincs semmi plusz költsége, nincs átírási költség stb. Úgy tudom 3000 ft díja van. Gondolom ha ideiglenesen kivonatja. Ha nem vonatja ki akkor gondolom biztosítást kell rá kössön? Más költség nem tudom van-e? Ha elad egy autót annak van e valami áfa vonzata stb azt nem tudom.
2022. máj. 1. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak autókereskedések amiket csalók üzemeltetnek, elcsalják az ÁFA-t stb. Egy darabig csinálja, aztán bezár, és nyit egy újat máshol, más néven.
2022. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy tudná elcsalni, amikor cégnévre veszi a kocsikat és cégnévvel értékesíti? Ez áfamentes is nem? Külföldi autóknál tudom ügyeskednek, de ott se tudom hogy pontosan.
2022. máj. 1. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nekik is kell adót fizetni, hiszen haszonnal adják el a kocsikat, de nem fizetnek hanem csődöt jelent és bezár. Majd nyit újat, máshol. A becsődölt vállakozáson meg nem tudják behajtani a pénzt.
2022. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!