Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok kinek mi volt a legdurv...

Srácok kinek mi volt a legdurvàbb legerősebb sport/supersport autó amit látott bekem egy ferrari sf90 stradale meg lambo hurracan performante meg még sok más urus shelby gt500 na és nektek ergo másnak is az autók az élételemei?

Figyelt kérdés

#Szupersprtautók
2022. máj. 2. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem is talán a GTR volt a legdurvább. Egyszer láttam egy Ferrarit, előttem ment, de nem tudom melyik típus volt.

Ami viszont a legjobban tetszett, az a régi Honda NSX volt, a bukólámpás.

Illetve egyszer távolabbról láttam egy Toyota Supra MK3-mat, na az még gyönyörű volt, de nem tudom, hogy a szívó vagy a turbó verzió volt.

2022. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen Mustang, Camaro, stb. mai izomautók kb. mindennaposak, emiatt nem nagyon hoznak lázba.

Viszont egyszer vagy 15 éve láttam egy '78-as Camarot, az elvileg a 2. generációs. Oldalt hatalmas, krómozott sidepipe-ok voltak, nagyon jó hangja volt.

Amúgy egy szép és ritka veterán jobban lázba hoz, mint a mai sportkocsik. Egyszer lekövettem egy nyugdíjast, hogy megcsodálhassam a púpos Wartburgját. :)

2022. máj. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Lamborghini Urus-t, Különböző Porsche-kat, szoktam látni, de ami nagyon megmaradt, az 5-6 éve láttam egy Enzo Ferrarit külföldön. Hihetetlen élmény volt, pedig csak elszáguldott mellettem.

Ami tényleg a legerősebb volt, az egy Brabus Mercedes volt, valami 800 lóerővel. Brutális hangja volt.

2022. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Az új honda nsx nagyon vad volt szerencsém 3x látni🥶
2022. máj. 3. 10:19
 15/22 A kérdező kommentje:
13-as milyen brabus volt rocket 900 vagy melyik bár az nem 800 hp hanem 900hp?
2022. máj. 3. 10:21
 16/22 A kérdező kommentje:
Én tudjátok mit látnék nagyon szívesen remélem majd Monaco-ba láthatok esetleg vannak tippek később elmondom mire gondoltam segítek Hyper car.
2022. máj. 3. 10:23
 17/22 anonim ***** válasza:
E osztály volt a Brabus. (Brabus 800)
2022. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17-es Tyúú az komoly gép
2022. máj. 3. 10:42
 19/22 anonim ***** válasza:
Kiállításokon sok féle egzotikus autót láttam már. Utcán egész más érzés találkozni velük. Nekem egy Clio V6 volt emlékezetes Budán, ami elég ritka autó. A Dodge Vipert is klassz volt a Balatonnál látni, nagyon mély hangja van.
2022. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19-es Az ám de még milyen hangja van
2022. máj. 3. 11:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!