Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még suzuki swiftbe...

Érdemes még suzuki swiftbe fektetni?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első kocsim, és szükségem van rá ingázás miatt, viszont még nincs pénzem venni egy drágább, újabb autot. A swiftek lehetnek 20 évesek is, általában mindenkitől azt hallom hogy megbízhatóak. Kb 300ezrem lenne rá, ha szükséges félmillióig tudnék felmenni. Ilyen áron tudok már olyan autót szerezni ami mondjuk egy 3 évig képes futni? (Nem hosszú távra terveznék vele, ezért is nézek ilyen olcsón). Illetve van tapasztalata valakinek arról mennyi az átverés használtautón?(leírják hogy milyen jol működik és egy hét múlva kiesik a motor). A válaszokat előre is köszönöm!

2022. máj. 2. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam vett egy swiftet tavaly 300ezer volt aztán a következő 2 hónapban 600ezret költött rá... Így lett egy 20 éves swiftje 900ezerért... Ki kell fogni.
2022. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Nekem volt a bmw-től a Mazdáig kb minden autóm.

Én egy éve vásároltam tesómnak első autót, ami egy Swift lett. 1.3

16v, klímás, rohadásmentes 370ezer Ft volt. Sokan írják hogy ingázni nem jó, azért az a 84 lóerő kb 800kg-s kasztniban még pályán is elég rugalmas...

Igenis ki lehet fogni jó állapotú darabot, amelyre ha megfelelően vigyázol kb sosem lesz gondod amíg tervezed meghagyni.

Vehetsz ennyiből audit, opelt, renault-ot, de egyik sem lesz ennyire "igénytelen", mint ezek és ugyanúgy tudnak rohadni azok is. Mondom ezt úgy, hogy nekem is volt mindegyik😁

2022. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
honnan vettétek a klímás 16v-t? én is akarok olyat
2022. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
8%

Ez nem befektetés😃

Vinni fogja a pénzt mint a huzat

2022. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!