Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Eladtam egy autót több,mi...

Üdv! Eladtam egy autót több,mint két hónapja.Eladáskor azt mondtam fél éve volt rajt vezérlés csere(nem tudom bizonyítani)de a vevő szereltette az autót(vezérműtengelyt cserelt) szerelés után eltörött feszítőtőcsavar motor kuka. Rám akarja kenni?

Figyelt kérdés
Rám akarja verni a hibát. Lehetek hibás?

#használt autó #Vezerműszíj szakadt
2022. máj. 4. 04:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
26%

Te csak abban a tekintetben vagy hibás, hogy megvettél egy autót, amiről tudtad, hogy otthpn kókányolja a csávó. Momdjuk ez sem róható fel neked, hisz a fasz se gondolná, hogy hozzányúl ilyesmihez, ha nem ért hozzá...

Igazából erre nem igazán tudok mit mondani, ilyen nem szokott csak úgy a semmibe eltörni, ha mégis, akkor még szerelés k{zben.

2022. máj. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%

Jaa, hogy te adtad el neki. Az más.

Mint írtam, nem szokott az csak úgy eltörni, vagy ha mégis akkor még szerelés közben. Mehet a 🌳szba a kocsijával, neked ahhoz már semmi közöd. Ez tulajdonképpen mondhatni egy szerelési hiba. Nincs olyan, hogy gondol egyet s a csavar hogy ő most akkor eltörik.🤷‍♂️

2022. máj. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen, utána két hónapra hívott,hogy jó az autó mennyi mindent kicseréltek. Most meg,hogy feszítő tőcsavar eltörött. Aki csinálta Nekem a vezerlest adjam meg a számát. Amit nem tudok meg nem is akarok megadni. Meg Ők már levették a vezerlest,így az Ő gondjuk. De mégis perre akar menni az üggyel. Hogy az Én szerelőm hibázott,illetve nem volt cserélve vezérlés. Miután Ők már bántották.
2022. máj. 4. 05:14
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem valami kolompárnak adtad el az autót?

Azoknak maximum köszönni, semmi többet.

2022. máj. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, a saját szerelőjével egyezkedjen, azután tört el a csavar hogy ők szerelték. Neked és a szerelősnek ehhez semmi köze.
2022. máj. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg hát Ém úgy adtam el jó volt. Utána náluk törött el. Csak nem fogja fel
2022. máj. 4. 06:22
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Brazilok, mi?
2022. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

A kérdést sem értem igazán. Ha ŐK törik bele a csavart akkor neked ahhoz mi közöd???

Ez valami koszos cigány igaz?

Küldd el a halál faszára.

2022. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szak szervizbe csináltatta, utána hajtotta aztán eltörött. Aztán most minket okol olyannal, hogy csavar rozsdás volt meg nem volt cserélve. Nem brazil, de természete olyan
2022. máj. 4. 06:54
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltekintünk a full nevetséges részétől és csak a jogi részre koncentrálunk: te mint eladó magánszemély vagy, ezért ebben az esetben a vevőnek kell bizonyítani, hogy a vezérlés nem volt cserélve, illetve hogy a csavar rozsdás volt (lol) vagy micsoda. Lehetetlen. Még ha tényleg igaza lenne, akkor sem tudna veled mit kezdeni, de hát ezekkel az indokokkal meg...
2022. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!