Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Golf VI 2012-t vezetheti...

A Golf VI 2012-t vezetheti nagyon alacsony nő is? Vagy nem túl jó ötlet? 153/L

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan aki pont ilyen autót kipróbált ki itt ilyen alacsonyan? Próbáld ki. Általában be lehet állítani az ülést ilyen alacsonyságra is.
2022. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne vezethetné?
2022. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyant, hogy magasságállítható az ülés, és ez mellet a kormány is két irányban. Így valószínűleg kényelmesen be tudod állítani magadak a vezetési pozícót.
2022. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne vezethetné?

El kell menni kipróbálni

2022. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Golf VI-hoz nem tudok hozzászólni, de Passatot vezettem (oktatóautó volt) 150 centivel és imádtam.

Egyébként ez egyénfüggő is a kocsi beállítási lehetőségein felül, mert pl akinek hosszabb a lába a felsőtesténél, az könnyebben eléri a pedált, de nehezebben lát ki és fordítva.

Menj el egy kereskedésbe, ahol van Golf VI (nem kell rögtön onnan venni is valamit), ülj bele, állítsd magadra, próbáld ki, ha tudod. Szerintem próbálj ki több kocsit amúgy, lehet, valamelyik sokkal kényelmesebb lesz.

2022. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!