Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót kell vennem, az új nem...

Autót kell vennem, az új nem fér bele. Milyen autót javasoltok max. 2 millióig ami családi, de jó társ is?? :) Kereskedőkben nem bízom, de személytől szinte lehetetlen venni ...

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Saab 9-3 kombi
2022. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

A magánszemély sem jobb.

Egyébként Passat

2022. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem Toyota Corollám van, elégedett vagyok vele.

Általában a japán és dél-koreai autókat tartom megbízhatónak.

És ne félj a kereskedőtől. Ott is van becsületes és becstelen - de a magányszemélyek között ugyanígy. Én is kereskedőtől vettem Ausztriából behozott autót.

2022. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Seat Alhambra.

Toyota Avensis kombi

Chrysler Voyager

Fiat Scudo

Ford Galaxi

Suzuki Ignisz ha nem vagytok nagydarabok.

Ezek rendkívül megbízható autók. Persze rossz igénytelen gazdája bármelyiknek lehetett.

(Azt javaslom nézd meg az ülést a kormány és a pedálok kopottságát állapotát és ezt szem előtt tartva vásárolj magadnak egy jó autót.

Hiába nézed a km számlálót azt már mai világban szemrebbenés nélkül ide oda tekergetik. Dolgoztam autókereskedő haveromnak pár évet ,rengeteg autót és élethelyzetet ,ebből kifolyólag sok tákolást papírproblémát és sok sok lehetetlenséget láttam már szinte minden típusnál.


Az eredeti Jápán konstrukciókra adnám a voksom strapabíróság terén ,pedig fiatal koromban rizsrakétának meg mindenféle játékautónak csúfoltuk őket.


Nekem most egy Merci W211 TD kombim van ,ez is 2 millió alatti autó megjelenése ellenére. 670.000km + el. 3 éve nálam van ,bevallom én még egy ablaktörlő lapátot nem vettem idáig rá. (Csak a rendszeres olajcsere) Persze nem is kannibáloktól vásárolt darab ,hanem németből behozott szervízben rendszeresen hordott taxi. Ezt a típust is tudom ajánlani ,ha belefér a listába ,mint családi...

2022. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ha valami átlagos kombi méretre gondoltál, akkor én a Focus mk2-t, vagy a H Astrát javasolnám. Ezt a kettőt jól ismerem és bátran ajánlom, 2 millióból BŐVEN a kínálat csúcsáról lehet szemezni a legjobb állapotú, relatív keveset futott darabok közül.


A magánszemély-kereskedő témában meg egyetértek a fentiekkel, hogy egyik sem megbízhatóbb a másiknál.

2022. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

amiket már írtak, vagy Skoda Octavia kombi, Volvo V50 (de ne 1.6 literes motorral!)

kereskedőktől ne félj, de nagy cégtől, vagy szalonból (sok forgalmaz használt autót) vegyed

2022. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 qkker1 ***** válasza:
100%
Kia Ceed kombi, Hyundai I30 kombi. 6-7 éveseket kapsz ennyiért.
2022. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Kereskedőktől sem kell félni, sőt, szerintem onnan érdemes venni, csak át kell nézetni azt is rendesen szerelővel. Prius, Corolla, Nissan Primera ilyeneket tudok ajánlani. A Primera akár kevesebből is kijön.
2022. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ford Focus, kia Ceed
2022. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit használnád?
2022. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!