Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket valasztanatok egy új...

Melyiket valasztanatok egy új suzuki swift vagy egy audi a4 hasznaltan?

Figyelt kérdés
Szoval van megtakarítva 6 millio ftom es e kozott a 2 auto modell kozott vacilallok de nem nagyon tudok donteni...
2022. máj. 7. 11:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27%
nem, nem választanám, nem ismersz sak az ócska lózungodat próbálod ráhúzni más egyénekre, és 2-3 fake profillal fellikeolod magad engem meg dislikeolsz. Befejeztem nem érdekel, törlöm a kérdést a listáról nem kell választ irni ugy sem jut el hozzám.
2022. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
29%
Sok a szöveg mindenhonnan. Ha penz beszél kutya ugat, és e kettő közül kell választani, akkor swift. Ha lenne mas opcio, akkor más.
2022. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%

Meg annyi, hogy a p..nci az kocsira nem nedvesedik. Stilus/kinezet/megjelenésre inkább.

Nem csak Audi letezik am ami menő....

2022. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mit akarsz hogy ki emeled???
2022. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
9%
Inkább Bentley-t.
2022. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a használt A4 se mindegy hogy melyik évjárat, és melyik motoros példány. Egyébként attól függ mire használnád. Ha városi ingázásra meg munkábajárásra akkor a swift. Ha szeretsz autókázni, és mondjuk hosszabb távokat mész (pl külföldre ingázás) akkor egy dízel A4. De amúgy 2 misi körül lehet venni A4 B7-et, vagy 4 misiért A4 B8-at. A maradék pénzt meg megtarthatod másra vagy épp ha a kocsira kell költeni valamit arra. Bár én egyik autót sem venném a felsoroltak közül, mivel én sokat megyek (kb havi 10e km) én biztos az Audit venném. Most is audim van, bár régebbi (A4 B6 2002) tervezem a nagyobbraváltást, ami szerintem egy A6 c6 facelift lesz. Kicsi a hely az A4-be is, meg hiába audi az A4-ek még bőven átlag autók és annyira durván nincs is benne komfort érzeted. Bár a futóműve nagyon jól van kivitelezve, és stabil az úttartása meg minden ,de egyáltalán nem feltétlen jobb mint pl egy ford mondeo, vagy bármi. Ha ténylegesen prémium érzetet akarsz akkor minimum A6, vagy bmw-ből is 5-ös és nem 3-as. De merciből se C osztály... Tehát a lényeg az hogy rengeteg szempontot kell figyelembe venni autóvásárláskor. Nem mindegy mire használod, használt autóból sem mindegy mennyire használt vagy épp milyen motoros.
2022. aug. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!