Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Neketek milyen tapasztalataito...

Neketek milyen tapasztalataitok vannak a nemetorszagbol behozatott autokkal kapcsolatban? Nem legendakra vagyok kivancsi hanem szemelyes tapasztalatokra, hogy milyen allapotuakat hozattatok be, hogy vasaroltatok meg es hogy azota hogy teljesit ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 14. 13:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kb 200 ezerert behoznak egy kocsit ami azert nem tul sok ha az ember 8-10 millio kozott keres autot.

Nem arra gondoltam hogy 700 ezer forintos autot 200 ezerert behozatom, 8-10 millio kozott nezelodok.

2022. máj. 15. 11:36
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 Hát nem tudom hogy ki hoz be Németországból 200 ezerért autót. Múltkor ismerősöm az ország másik végén lerobbant, 230 kilométert oda-vissza a tréleres 95 ezerért vállalta.


Németország ennek a távnak a többszöröse + kifizetteti veled az osztrák és német pályadíjakat + a felárat számolnak fel a "megélhetésre", mivel oda-vissza egy nap alatt nem járható meg, ráadásul a pont most bevezetett törvény miatt most már nem 3,5T, hanem 2,5T fölött kell a kamionosokra is vonatkozó szabályokat betartani, azaz ha a vontatójárműve 2,5T fölött van, akkor még emiatt is pénzt fog elkérni.

2022. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem egyik ismerősöm mondta a 250 et aki ezzel foglalkozik ő egy körrel 3 autót hoz be így gondolom kevesebbet kell elkérnie egy autón a saját költségeire mintha 1 et hozna. Nekem megéri akar 350 ert is ha alapvetoen jobb allapotu autot kapnek mint amit itthon lehet venni.
2022. máj. 15. 15:03
 14/14 Dzsoki ***** válasza:
F Astrám van. 8 éve vettem egy nőtől. Németországból hozták be 1997-ben. Az autó 95-ös. Amit akartam,láttam,csak hengerenkénti nyomáspróbára vittem. Mindegyik henger 10 fölött volt,remélem,most is ott van! Vásárláskor olyan 150ezer km volt benne,most kb 200ezer. Nem néztem pontosan. Az időszakos olajcsere,a kipufogó cseréje, vízpumpa,vezérműszíj,illetve a vezető oldali taposólemez cseréje,festése,meg a vizsgák,meg a többi kötelező költségeken kívül,nem költöttem rá.
2022. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!