Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahol le tudom kérdezni egy...

Valahol le tudom kérdezni egy autó tulajdonosának nevét ingyen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 19:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Tulajdonos adatot nem, mivel személyes adat, így nem adják ki.
2022. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendőr vagy akkor igen, különben nem.
2022. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
K8rva jó, mert a házunkat fotózgatta egy tahó, de akkor majd állítok valami csapdát estére.
2022. máj. 16. 19:33
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért probléma, hogy fotózta?
2022. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerinted miért fotózná egy teljesen ismeretlen illető egy teljesen random házat? Biztos nem azért, mert gyönyörű, vagy forgó kacsalábat akar alá kettyinteni...
2022. máj. 16. 19:58
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Akkor elárulom, hogy én is szoktam házakat, járműveket, stb. fotózni, és nem rossz szándékkal. Nem kell mindig rögtön a legrosszabbra gondolni.

Egyébként közterületen/-ről azt fotóz amit szeretne, úgyhogy semmi illegálisat nem csinált.

2022. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

6 - os, az egy dolog, hogy semmi illegálisat nem csinált, de jobb félni, mint megijedni!

Továbbá tegnapelőtt egyik barátoméknál is fotózták a házukat, másik kocsival, viszont hozzájuk még dobáltak be virsliket is a kutyának. Szerencsére a kutya aznap nem lett kiengedve estére az udvarra.

2022. máj. 16. 20:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet valami titkos rosszakaród. Én feljelenteném, ha ez gyakran előfordul. Felírod a rendszámát és feljelented.
2022. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%

Igen, a betörők pont így csinálják.


Nappal, mikor nem melóban vagy, odamennek a saját rendszámos kocsival, és látványosan fotóznak.

2022. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#1-4-6 vagyok, nyilván ha ez így igaz, és van összefüggés (ugyanazok voltak), az már más, ha bedobálnak ezt-azt, akkor már-már lehet vele foglalkozni, figyelgetni, illetve védekezni pl. nem engeded ki a kutyát, átnézed a kertet, de ez eddig nem derült ki a történetből - csak fotózásról volt szó.

Szomszédok, más ismerősök, stb. senki nem tud semmit? Illetve történt valami mostanában a településen? Milyen autókkal voltak?

2022. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!