Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI RS e-tron GT jobb mint a...

AUDI RS e-tron GT jobb mint a konkurencia, vagy van nála jobb a saját kategóriájában?

Figyelt kérdés

2022. máj. 18. 14:38
 1/9 anonim válasza:
97%
Hát nem vezettem még egyiket sem. Nézd meg Handrás videóit ő foglalkozik elektromos kocsikkal
2022. máj. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Az Audi, BMW, Merci hármas a legalja nulla IQ-s, kisfarkú, önbizalom- és szeretethiányos gyerekek autója, akik autóval próbálják kompenzálni az értelmi és lelki szegénységüket.
2022. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1. Az a baj, hogy ez a H András pár éve csinált egy teljesen megjátszott videót, megrendelésre, amivel lebukott…

Én azóta nem nézem, nekem nem mérvadó.


Inkább külföldi teszteket szoktam olvasni…


De igazából itt csak az Ti véleményetek, mint “az átlag ember” véleménye érdekelt volna, nem erre a kérdésre alapozva szeretnék majd autót venni, nyugi! :)

2022. máj. 18. 14:51
 4/9 A kérdező kommentje:

#2.


Akkor Te mit ajánlasz helyette? :D

Kiváncsi vagyok…

2022. máj. 18. 14:52
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:
Azt olvastam hogy az E-Tron és Taycan tulajdonosok panaszkodnak a vártnál magasabb akkudegradációra. Én kipróbáltam egy Teslat és azóta nekem az AZ autó, így e-Tron helyett Model 3-at vagy Model Y-t mondanék.
2022. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5.


[link]

2022. máj. 19. 08:03
 7/9 A kérdező kommentje:
2022. máj. 19. 08:10
 8/9 A kérdező kommentje:

Ettől függetlenül, hogyha csak a hatótáv meg az önvezetés fontos, akkor csakis a Tesla…

De semmilyen más szempont nem szól a Tesla mellett.


És egy ilyen S Plaid nagyjából ugyanannyiba kerül mint az e-tron gt, sőt inkább valamivel drágább.

2022. máj. 19. 08:18
 9/9 Beviz Elek ***** válasza:

Ez sokszor ki lett vesézve, az amerikai autók összeszerelési és anyagminősége általában rosszabb. Az S Plaid egy Amerikában összeszerelt amerikai gyártó autója, felesleges hasonlítgatni egy német prémiumgyártó termékének minőségével. Egyébként a kínai és berlini Model 3-ak, Y-ok jobbak, én Model 3-at vezettem és nem éreztem rossznak, nem volt semmi zavaró az anyagokkal, összeszereléssel kapcsolatban.


Anyagminőségre nincsenek megugorhatatlan igényeim, nekem bőven elegendő amit a Tesla nyújt, használhatóságban viszont milliószor jobb mint a többi begyepesedett gyártó autója és nekem ez számít. Az e-Tron GT hiába az S Plaid ellenfele, nekem egy e-Tron GT vs Model 3 lehetőségből is a Model 3 kellene.

2022. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!