Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egymás melletti sávban állunk...

Egymás melletti sávban állunk piros làmpànàl. Én a belső sávban, ami egyenesen megy tovább. Krdin vettem észre, hogy rossz sávban vagyok. A jobb oldali elkanyarodik. Indexelek jobbra, mert ha zöld lesz a lámpa, arra kell tovább mennem?

Figyelt kérdés
Mi van ha nem engednek be? Addig feltarthatom a mögöttem lévőket? Ez egyébként szabályos?
2022. máj. 19. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Jók ezek a kérdések.

Lefordítom magyarra:

"Van egy tökegyértelmű jogszabály. Tudom, hogy rám is vonatkozik. Be kell tartanom?"

2022. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Dzsoki ***** válasza:
59%
Kedves kérdező! Igazad van. Mit tökölnek ezek,mindenféle jogszabályokkal? Miért akarnák korlátozni,emberi jogaidat? Nem kérdés! Már sárgánál kilősz,mint a hejderménkű és simán sávot váltasz,hiszen,ők is tudják,hogy arra akartál menni! A kommentelők meg jönnek KRESZ,meg mindenféle jogszabályra való hivatkozással! A végén még nem tudnál élni emberi jogaiddal! Ki hallott már olyat,hogy egy szabad ország,szabad polgára,nem azt teszi,ami neki jó? Mi ez,Diktatúra??
2022. máj. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!