Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket érdemes...

Első autónak melyiket érdemes venni használt piacról (USA)?

Figyelt kérdés

Csak amerikai autó jöhet szóba, mert azokat szeretem. Azon belül is elsősorban FORD vagy CHEVROLET, mert nálunk azok vannak emberi árban és elterjedve.


Keretem max 600 ezer HUF.


Én a FORD Focus MK1-et nézegettem, ami tetszik, 2000-2005. közötti évjáraból.


Más egyéb?

Chevroletben nem vagyok otthon.



2022. máj. 21. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Nagy üzletet fogsz csinálni már látom.

Kíváncsiságból rákerestem mi az átlagos hajózási ár, egyik cégnél ilyesmiket írnak.


"The cost to ship a car to Europe ranges from $900 per car in a consolidated container to $2,100 in a 20ft container."


Szóval csak a behajóztatás ennyi, a többi adminisztratív költség még nincs benne.


Vagy félreértem és olyan használt autót szeretnél ami amerikai volt, de már itt van Magyarországon?

2022. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
600 ezerért úgy nagy általánosságban max olyan autót kapsz, ami köv műszakiig kihúzza, de utána nem érdemes szarozni vele
2022. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Neeeem...


Magyarországon vásárolt használtautóról beszélek.

2022. máj. 21. 17:19
 4/17 Beviz Elek ***** válasza:
92%

#1

Én rájöttem hogy mit akar :D


Azt hiszi hogy az Európában rohangáló Fordoknak és Chevrolet-nak bármi köze van az amerikaiakhoz és akar venni egy Chevrolet Sparkot amiből majd úgy könyökölhet ki mintha egy Camaro volna. :DDDD

2022. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem talált, ellenben te biztos így csinálod, ha ez jut eszedbe.
2022. máj. 21. 17:38
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Ford Focus a nagy amcsi autó xDDDD
2022. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyi hülye félkegyelmű van itt te jó isten.
2022. máj. 21. 18:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az inkább Te vagy, mert a Ford Focus NÉMET autó!!!!
2022. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 MGéza ***** válasza:
100%
A Ford Focus MK1 az európai, azon belül németországi ford gyárban készül. Amiről meg te azt hiszed hogy a Chevrolet, nos az a Daewoo, az került átnevezésre, de attól dél-koreai. Ezeket kapod meg te a magyar használt piacon és közük sincs az amerikai típusokhoz.
2022. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha van esze, vesz egy Suzuki Swiftet. Ha nincs akkor vesz egy lepusztult kacatot, mert ebbe az árkategóriába ez a kínálat, persze saját döntés.

Ahogy a mondás is tartja, mindenki addíg nyújtózkodjék, ameddig a takarója ér. Az álomvilágért még sokat kell dolgozni (vagy lopni...).

2022. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!