Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg félig téli szélvédő...

Janesznomad1963 kérdése:

Jelenleg félig téli szélvédő mosó folyadék van tartályban.Erre tőlthetek nyári szélvédő mosó folyadékot?

Figyelt kérdés
Szélvédő mosó utántöltés

#Szélvédő mosó folyadék utántöltés
2022. máj. 22. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tölthetsz, nem vesznek össze.
2022. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább töltsd tele télivel, oszt nincs gond.
2022. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mehet rá nyugodtan vagy használd el és majd töltesz bele ha kifogyott.
2022. máj. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Barnabas333 ***** válasza:
Persze keverheted. De ajánlom a Molnál a 4 évszakost. Akkor nem kell figyelni rá.
2022. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt nyugodtan keverheted, bár nekem április elején pont kifogyott, már nyárit öntöttem bele.


A téli nem fagy be, bármikor használhatod, de a nyáriban több a bogár és koszoldó, azért éri meg jobban. Bár egy pályázás után a nyári sem csillogóra mossa, de használtam már a télit nyáron, az még annyit sem tisztítt. Plusz a nyári olcsóbb is.

2022. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Összekeverheted, nem oszt nem szoroz.


Én még olyan nyárit nem találtam ami szépen lemosná a bogarakat is, így a következőt csinálom:

Van bent a vezető ajtajában egy spriccelő, benne Clin + reálos általános tisztítószer + víz keveréke.

Ha megállok valahol pl autópálya vagy tesco és már nagyon bogaras a szélvédő akkor telespriccelem, várok 1 percet, hogy jól átáztassa a cuccokat a lé majd letörlöm a lapáttal és csili-vili.

2022. máj. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!