Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó lekérdezésnél hiba?

Autó lekérdezésnél hiba?

Figyelt kérdés

A járműről nem szolgáltatható eredetiségvizsgálati adat. Kérjük, próbálja meg a jelzett adatkör nélkül.


Ezt írja ki a JSZP. Újabban több autó lekérdezése során is ezt tapasztaltam. Kilobbizták volna a nepperek hogy ne lehessen megnézni hány előző tulaj stb. volt a kocsinak, esetleg hogy nézett ki mikor behozták?


2022. máj. 26. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Továbbá ettől még látod az eddigi magyarországi tulajok számát.
2022. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy még nincs magyar adat ezekről
2022. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez semmi, csak folyamatosan buggol a rendszer, ilyenkor adj neki 2 percet majd nyomj rá a lekérdezésre és akkor ki fogja adni fotókkal mindennel Amúgy is én napi 20-30 rendszámot lekérek, 5-6 után mindi hibát ír ki akkor kell neki 2 perc pihenő.
2022. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Nekem is így van, ahogy a #3-as írja. Sokszor nem is enged egymás után még egyet lekérdezni, mert mindenféle hibaüzeneteket dob fel. De ha várok pár percet,utána már megy minden gond nélkül.
2022. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!